کد خبر : ۴۸۸۸۹۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶
سازمان فرهنگ اسلامی و ارتباط اسلامی انتخاب شهر قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

مقیم/ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار بیانیه‌ای، اعلام رییس جمهور آمریکا مبنی بر انتخاب شهر قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش مقیم، متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
شهر «مسجدالاقصی» قبله نخست مسلمانان، امروز دستخوش یک تصمیم افراطی شد که از سوی شیطان بزرگ، همان رهبر استکبار و صهیونیسم جهانی اخذ شده است. تصمیمی که در آن نشانه‌های جنگ بین‌الادیانی به وضوح قابل رؤیت است.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم منحوس و کودک‌کش صهیونیستی از سوی رییس جمهور ایالات متحده آمریکا که خود نماد درماندگی و دریدگی و دریوزگی است را محکوم کرده و آن را توهین و اهانت به بیش از یک میلیارد مسلمان جهان می‌داند که شعار همیشگی‌شان «القدس لنا» است.
بدون شک؛ دل‌های آزاده و مسلمانان آگاه‌شده از بیداری اسلامی که قیام خود برای رهایی از استکبار را با «الشعب نرید ...» (ملت می‌خواهد ...) آغاز کردند و با اهدای خون و جان و مال خود، نشانه‌ها و نمادهای مزدوران و دشمنان دین و دیانت و انسانیت و صلح را به زوال کشیدند، باز هم «الشعب نرید» را این بار برای اسقاط نظام صهیونیستی فریاد خواهند زد و با تداوم انتفاضه تا پیروزی نهایی، تأکید خواهند کرد که؛ مسأله فلسطین هیچگاه فراموش شدنی نیست.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی همچنین از تمامی نهادها و سازمان‌های بین‌المللی درخواست می‌کند تا بر اساس توافقات و معاهدات جهانی، در خصوص جلوگیری از فجایع ناشی از این عمل نابخردانه، تصمیمی عاقلانه، جامع و حکیمانه، اتخاذ کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : قدس     |     روز قدس     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi