کد خبر : ۴۸۸۵۰۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
قهرمانی ایران در مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان

مقیم/ اولین دوره مسابقات بین المللی بدمنتون جوانان، روز جمعه با قهرمانی تیم ملی جوانان ایران با کسب ۱۶ مدال در تالار بدمنتون مجموعه ورزشی تختی شهرستان سمنان پایان یافت.

به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا، در این رقابتهای بین المللی، بدمنتون بازان جمهوری اسلامی با کسب چهار مدال طلا، چهار نقره و هشت برنز رتبه های اول تا سوم بخش های انفرادی و دو نفره را به خود اختصاص دادند.
در قسمت انفرادی رقابتهای بدمنتون بین المللی دختران، ثمین عابد خجسته و هدیه شمس از ایران به ترتیب اول و دوم شدند و فاطمه مونس خواه و یگانه کرمانی از ایران به طور مشترک به رتبه سوم دست یافتند.
در قسمت دختران، تیم دونفره بدمنتون نداشتیم.
در قسمت دو نفره پسران ، تیم دو نفره مهدی انصاری و علی حسین خانی از ایران اول شد و امیر جباری و امیرحسین نورعلیان از ایران دوم شد و تیم دونفره علیرضا کرمی و علی باستانی با نیما رستم پور و سینا جاویدی به طور مشترک به رتبه سوم دست یافتند.
در قسمت انفرادی پسران، امیر جباری و محمد چهارمحالی از ایران اول و دوم شدند و علی باستانی و علی حسین خانی از ایران به طور مشترک سوم شدند.
اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان اول تا سوم آذر ماه با شرکت 37 بازیکن داخلی و خارجی در تالار اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد.
فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت :در این دوره از مسابقات بدمنتون بازان جوان چهار تیم کشورهای سریلانکا، آذربایجان، پاکستان و افغانستان با 12 بازیکن حضور داشتند.
استان سمنان با 37 هزار و 400 ورزشکار سازمان یافته، دارنده 2 پایگاه از هشت پایگاه استعدادیابی بدمینتون کشور، در رده ملی و در رده های سنی مختلف، هفت بدمنیتون باز دختر و 2 بدمینتون باز پسر دارد، و در این مسابقات علاوه بر تیم‌های خارجی، یک تیم از استان سمنان در کنار تیم منتخب جمهوری اسلامی حضور داشت.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مسابقه     |     مسابقات     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi