کد خبر : ۴۸۸۴۹۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
بارش برف ۱۰ سانتی‌متری در مشگین‌شهر

مقیم/ مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال‌حاضر بارش برف برخی مناطق استان اردبیل را سفیدپوش کرده و بیشترین بارش برف مربوط به شهرستان مشگین‌شهر با ۱۰ سانتیمتر بارش گزارش شده است.

به گزارش مقیم و به نقل از تسنیم، علی دولتی‌مهر  اظهار داشت: در حال‌حاضر شاهد بارشها در برخی مناطق استان هستیم که در این رابطه بارش برف بیشتر مناطق استان اردبیل را در بر گرفته و بیشترین بارش برف در استان مربوط به شهرستان مشگین‌شهر با 10 سانتیمتر بارش گزارش شده است. 

وی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر بارش برف به صورت رگباری در شهرهای اردبیل، نمین و گرمی ادامه دارد، افزود: امروز بارش برف برخی مناطق استان اردبیل را سفیدپوش کرد و باعث لغزندگی جاده‌‌های مواصلاتی استان شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: بارش برف به صورت رگباری تا اواخر امشب در برخی مناطق استان اردبیل ادامه خواهد داشت و این سامانه فردا از منطقه خارج شده و در روزهای آتی جوی آرام در منطقه حاکم خواهد شد.

دولتی‌مهر گفت: پیش‌بینی می‌شود از امشب شاهد کاهش محسوس دما در استان باشیم چرا که به گزارش سازمان هواشناسی دمای هوا در برخی از مناطق استان به زیرصفر می‌رسد که نیاز است همشهریان در استفاده از وسایل گازسوز رعایت موارد ایمنی را مبنای کار قرار دارند.

وی اظهار کرد: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی سامانه هوای سرد و بارشی فردا از منطقه خارج شده و از روز یکشنبه تا اواخر هفته جوی آرام در استان حاکم خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : فصل برف و سرما     |     برف     |     بارش برف     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi