کد خبر : ۴۸۸۴۲۶ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
امور کنسولی برای ایرانیان جنوب فرانسه آسان می شود

مقیم/ هیأت کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس به منظور ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان مقیم جنوب فرانسه به شهر نیس سفر کردند.

به گزارش مقیم، هیأت کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس به منظور ارائه خدمات کنسولی به ایرانیان مقیم جنوب فرانسه به شهر نیس سفر کردند. به دلیل سکونت تعداد کثیری از ایرانیان مقیم کشور فرانسه در جنوب این کشور، و به منظور رفاه حال و تسهیل امور کنسولی این عده از عزیزان و همچنین در اجابت به درخواست های مکرر آنان، هیأت کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس به سرپرستی کنسول سفارت، از تاریخ 26 لغایت 28 آبانماه سالجاری به شهر نیس عزیمت کردند.

در زمان استقرار هیأت کنسولی، در محل استقرار در نوو هتل شهر نیس، درخواست های کنسولی مراجعین محترم مورد بررسی و اقدام لازم قرار گرفته و به سوالات حقوقی آنان نیز پاسخ داده شد.

با توجه به طولانی بودن مسافت با جنوب فرانسه و دشواری مراجعه مستقیم ایرانیان جنوب فرانسه به محل سفارت در شهر پاریس برای دریافت خدمات کنسولی، عزیمت هیأت کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس به شهر نیس و نیز ارائه خدمات کنسولی مورد استقبال و رضایتمندی ایرانیان مقیم جنوب فرانسه قرار گرفته است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایران و فرانسه     |     تابعیت فرانسه     |     فرانسه     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi