کد خبر : ۴۸۸۴۰۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
بیش از ۱۳۸ کیلوگرم انواع موادمخدر در گنبدکاووس کشف شد

مقیم/ فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون, ۱۳۸ کیلو و ۶۶ گرم انواع موادمخدر در گنبدکاووس کشف شده است.

به گزارش مقیم و به نقل از مهر، محمود علی‌فر ظهر امروز در  هشتمین جلسه شورای هماهنگی شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون, 138 کیلو و 66 گرم انواع موادمخدر در شهرستان گنبدکاووس کشف شده که در سال گذشته در همین مدت, 93 کیلو و 93 گرم بوده و 48 درصد افزایش کشفیات در سال جاری نسبت به سال گذشته داشتیم.

وی افزود: از 30 مهرماه سال جاری تا پایان روز گذشته, 9 کیلو و 174 گرم انواع مواد مخدر کشف شده که در سال 95 در همین مدت کشفیات, 9 کیلو و 82 گرم بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس افزود: در سال جاری طی یک ماه اخیر, 150 نفر  و در همین مدت در سال 95، تعداد 107 نفر کل دستگیری شرستان گنبدکاووس بوده است.

سرهنگ علی‌فر تصریح کرد: در 8 ماهه نخست سال 95 کل دستگیری ها 913 نفر و در سال جاری طی همین مدت یکهزارو 164 نفر کل دستگیری‌ها گزارش شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: در سال جاری از 30 مهرماه تا روز گذشته 11 طرح مقابله و پیشگیری و مبارزه در سطح شهرستان اجرا شده که در سال 95 در همین مدت, نیز 11 طرح اجرا شده است.

سرهنگ علی‌فر یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون 88 طرح مقابله, پیشگیری و مبارزه اجرا شده که در سال 95 در همین مدت, 80 طرح در سطح شهرستان اجرا شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون, 664 خرده فروش در سطح شهرستان دستگیر شده که این آمار در همین مدت در سال گذشته, 500 خرده فروش گزارش شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مخدر     |     مبارزه با مواد مخدر     |     موادمخدر     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi