کد خبر : ۴۸۷۲۸۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
ناچار شدیم برق مسکن مهر را قطع کنیم/تأمین روشنایی معابر اصلی

مقیم/ مدیر کل بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر گفت: مجبور شدیم برای برق رسانی به سایر بخش های سرپل ذهاب، برق مسکن مهر را به طور کامل قطع کنیم.

به گزارش مقیم و به نقل از مهر، محمد ابراهیم نژاد مدیرکل بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیر  با تأکید بر اینکه بزرگترین مشکل ما در برق رسانی به مناطق زلزله زده در شهر سرپل ذهاب است گفت: در ساعات ابتدایی وقوع زلزله در کرمانشاه و شهرهای اطراف، با ارسال گروه های مختلف و قراردادن پست سیار ۶۳ کیلوولتی، مشکل قطعی در نیروگاه بیستون را که در زمینه فوق توزیع بود را حل کردیم.

وی افزود: مشکلات موجود در شهر سرپل ذهاب ناشی از در هم تنیدگی شبکه برقی است البته بخش عمده مشکلات مربوط به مسکن مهر این شهر است چرا که به دلیل طراحی نامناسب، سیستم توزیع و تأمین برق آن آسیب جدی دیده و مجبور شدیم برای برق رسانی به سایر بخش های شهر، برق مسکن مهر را به طور کامل قطع کنیم.

ابراهیم نژاد در پایان با اشاره به اینکه پیش بینی می کنیم آوار برداری تا ساعات تاریکی هوا ادامه داشته باشد، خاطرنشان کرد: گروه های امدادی را از استان لرستان و مرکزی به شهر سرپل ذهاب فرستادیم به این ترتیب روشنایی معابر اصلی این شهر تا ساعت ۷ به طور کامل برقرار می شود و چند روستای باقیمانده نیز تا قبل از تاریکی هوا، برق دار می شوند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : زلزله کرمانشاه     |     مهندسی زلزله     |     زلزله     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi