کد خبر : ۴۸۷۲۷۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
راهپیمایی اربعین در لندن

مقیم/ اعضاء انجمن اسلامى دانشجويان ايرانى لندن در راهپمایی عظیمی که بمناسبت اربعینی حسینی در مرکز شهر لندن، میدان "ماربل آرچ" برگزار شده بود، شرکت و علاوه بر آن غرفه اى نیز برپا كردند و به توزيع نذورات و بسته های فرهنگی در جهت معرفى امام حسين عليه السلام به رده های سنی مختلف پرداختند.

به گزارش مقیم، اعضاء انجمن اسلامى دانشجويان ايرانى لندن در راهپمایی عظیمی که بمناسبت اربعینی حسینی در مرکز شهر لندن، میدان "ماربل آرچ" برگزار شده بود، شرکت و علاوه بر آن غرفه اى نیز برپا كردند و به توزيع نذورات و بسته های فرهنگی در جهت معرفى امام حسين عليه السلام به رده های سنی مختلف پرداختند. 

اعضاء انجمن اسلامی دانشجویان لندن كه در ساختمان كانون توحيد فعاليت هاى گسترده اى دارند، علاوه بر برپایی غرفه در كنار ديگر غرفه هاى خيريه، در يك اقدام ابتكارى، در میان خودروهایی كه به دليل ازدحام جمعيت در ترافیک دسته های عزادارى مانده بودند، شروع به توزیع گل هاى رز و دفترچه ی آشنایی با امام حسين عليه السلام نمودند که با استقبال مواجه شد.
در مجموع، هدف از شرکت و فعالیت متنوع و گسترده این جوانان دغدغه مند ایرانی، اطلاع رسانى به عابران غير مسلمان از قيام اباعبدالله الحسین علیه السلام و بزرگداشت آن بمناسبت اربعین بود.

انجمن اسلامى دانشجويان ايرانى در لندن همواره در تلاش بوده است تا با مشاركت فعال در زمينه هاى گوناگون علمى، فرهنگى، سياسى و مذهبى نقش تأثير گذارى در داخل و خارج از ايران ايفا كند و اين اقدام در روز اربعين، به عنوان بخشى از فعاليت هاى فرهنگى اين انجمن، بازخوردهاى بسيار خوبى در بين جامعه غير مسلمان در لندن و انگليسى ها داشته است.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پیاده روی اربعین     |     اربعین     |     لندن     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi