کد خبر : ۴۸۶۶۸۷ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
ارائه خدمات دندانپزشکی توسط پزشک ایرانی مقیم خارج در مناطق محروم نهاوند

مقیم/ مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: یکی از دندان‌پزشکان خیر ایرانی‌الاصل که در خارج کشور سکونت دارد به ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در مناطق محروم شهرستان نهاوند پرداخت.

به گزارش مقیم و به نقل از گرو، مومنعلی دارابی گفت: خدمات دندانپزشکی به‌صورت رایگان توسط دندان‌پزشک خیر به محرومان و نیازمندان روستاهای بخش خزل نهاوند ارائه شد.

وی اظهار داشت: این خدمات رایگان توسط دکتر خالق یزدی دندان‌پزشک خیر مقیم خارج از کشور در سطح مناطق محروم و روستاهای بخش خزل شهرستان نهاوند به مدت 10 روز صبح و عصر ارائه شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: این دندان‌پزشک خیر با مراجعه به مدارس روستاهای محروم با آموزش و شناسایی دانش آموزان نیازمند آن‌ها را به مراکز درمانی منتقل می‌کرد.

وی بیان داشت: پس از انتقال این افراد به مرکز خدمات جامع سلامت شهر فیروزان، وی تمامی خدمات دندانپزشکی موردنیاز شامل‌ترمیم، کشیدن و فیشورسیلانت را به‌صورت رایگان به آن‌ها ارائه می‌کرد.

دارابی گفت: در این طرح خیرخواهانه به مدت 10 روز در مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهر فیروزان به 400 نفر از دانش آموزان روستاهای محروم خدمات دندانپزشکی ارائه شد.

 

1440474

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : دکتر     |     دکتر خالق یزدی     |     خارج کشور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi