کد خبر : ۴۸۶۶۰۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
دیدار سرکنسول ایران و استاندار نجف درخصوص اربعین/ بانک ملی در نجف شروع بکار کرد

مقیم/ در جریان دیدار روز یکشنبه سرکنسول ایران با استاندار نجف اشرف، طرفین، در ارتباط با هماهنگی ها در خصوص مراسم زیارت اربعین بحث و تبادل نظر کردند و از طرفی اولین شعبه بانک ملی ایران در نجف ، در همین روز کار خود را بطور آزمایشی آغاز کرد.

به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا، در دیدار عبدالرحیم ساداتی فر سرکنسول کشورمان با دکتر 'لؤی الیاسری' استاندار نجف اشرف، طرفین در زمینه برنامه ریزی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم اربعین حسینی ع و تشکیل کمیته هماهنگی بین استانداری و سرکنسولگری گفت وگو کردند.
همچنین در این جلسه، موضوع سازماندهی وادی السلام ، قبرستان تاریخی و معروف شهر نجف در جوار حرم امام علی (ع) توسط سازمان بهشت زهرای تهران و سایر موضوعات مورد علاقه طرفین ، مورد بررسی قرار گرفت. 
از سوی دیگر ، بانک ملی ایران امروز یکشنبه، برای اولین بار در نجف اشرف، با افتتاح شعبه ای کار خود را بطور آزمایشی آغاز کرد. 
براساس این گزارش ، در این مراسم سیدعبدالرحیم ساداتی فر سرکنسول جمهوری اسلامی ایران، تنی چند از اعضای نمایندگی و تجار و نیز برخی میهمانان عراقی حضور داشتند.
یکی از مهمترین مشکلات زیارتی ایرانیان در عراق، مساله حواله و یا مبادله پول است که با گشایش شعبه بانک ملی در نجف ، بسیاری ازمشکلات زائران بویژه در ایام اربعین حسینی برطرف خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سر کنسول     |     عراق     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi