کد خبر : ۴۸۵۲۵۵ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶
تیم کشتی نیروهای مسلح ایران با یک مدال طلا، و ۴ برنز سوم شد

مقیم/ تیم کشتی فرنگی نیروهای مسلح ایران در رقابت های جهانی لیتوانی، با کسب یک مدال طلا و چهار برنز به عنوان سوم رسید.

به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی نیروهای مسلح جهان روزهای 31 شهریور و اول مهرماه در شهر کلایپیدا لیتوانی برگزار شد و در پایان تیم ایران با یک مدال طلای «محمد نوربخش» در وزن 59 کیلوگرم، چهار مدال برنز «مجید خلیلی»، «افشین بیابانگرد»، «وحید بابایی جعفری» و «مهدی فلاح» در اوزان 66، 71، 75 و 85 کیلوگرم و 54 امتیاز به عنوان سوم دست یافت.
تیم های روسیه با 59 و اوکراین با 56 امتیاز در این رقابت ها اول و دوم شدند.
نتایج کشتی گیران ایران در روز دوم این رقابت ها به شرح زیر است:
در وزن 80 کیلوگرم «علی شریفی» در دور نخست ونکایتاس از لیتوانی را مغلوب کرد و در دور دوم میرس از آمریکا را شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی مغلوب آنتونیوک از اوکراین شد و راهی دیدار رده بندی شد. شریفی در دیدار رده بندی نیز مقابل عظمت خاکولوف از روسیه شکست خورد و پنجم شد.
در وزن 85 کیلوگرم «مهدی فلاح» در کشتی نخست جان استفانوویچ از آمریکا را مغلوب کرد وی در دور بعد مغلوب یوگنی سالیف از روسیه شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، فلاح در گروه بازنده ها با شکست حریف الجزایری راهی دیدار رده بندی شد. وی در دیدار رده بندی نیز تونی متسوماکی از فنلاند را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.
در وزن 98 کیلوگرم «صمد کاظمی» در کشتی نخست مغلوب آلیمولتای دالاووبای از چین شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، کاظمی از دور مسابقات حذف شد.
در وزن 130 کیلوگرم «آرمان نظری» در دور اول مقابل ادگار خاچاطریان از ارمنستان مغلوب شد اما با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، نظری به گروه بازنده ها رفت و در این گروه کاوید فیضی اف از آذربایجان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت اما در این دیدار مقابل واسیلی پرشین از روسیه شکست خورد و پنجم شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : رقابت های جهانی     |     رقابت     |     کشتی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi