کد خبر : ۴۸۵۲۳۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
۳۵ مرکز حساس آمریکا، در تیررس موشک های ایران

مقیم/ فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ترامپ را فردی دیوانه و فاقد تجربه دانست و گفت: ۳۵ مرکز تامین کننده منافع آمریکا در تیررس موشک های ایران قرار دارد.

به گزارش مقیم و به نقل از مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه صبح جمعه در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در کرمان رئیس جمهور آمریکا را فردی تازه کار و دیوانه خطاب کرد و گفت: فردی که فاقد منطق، استدلال و تجربه کاری است ایران را تهدید کرد.

وی عنوان کرد: ما اعلام می کنیم اگر آمریکایی ها، صهیونیست ها، دولت های واسطه به آنها دست از پا خطا کنند و حرکت‌هایی بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران چه در عرصه های نظامی، امنیتی و دیگر به وجود آورند به فضل الهی تمامی ناوها و ناوشگن های که در دریای خلیج فارس، دریای عمان، تنگه هرمز و حتی در اقیانوس هند قطار کرده اند توسط نیروهای مسلح ایران به قعر آبهای خلیج فارس و دریای عمان هدایت خواهند شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: رئیس جمهور آمریکا اگر نمی داند، بداند که ۳۵ نقطه از مراکز حساس، مهم و تامین کننده منافع آمریکا و غرب در منطقه غرب آسیا شناسایی شده و همه در تیررس موشک های جمهوری اسلامی ایران قرار دارند.

وی تصریح کرد: موشک های شهاب ۳ با برد دو هزار کیلومتر آماده شلیک است و اگر امام ما اذن دهند آن موقع آقای ترامپ، همکارانش و کسانی که دنبال رو آمریکا هستند خواهند دیدید چه بلای سر آمریکایی ها و ایادی آنها در منطقه غرب آسیا خواهد آمد.

ابوحمزه بیان کرد: آن زمانی که ما هیچ چیز در دست نداشتیم حتی سیم خاردار هم به ما نمی دادند ما در مقابل تمام استکبار ایستادیم و اکنون هم به فضل الهی نیروهای مسلح ایران اسلامی چنان قدرتی پیدا کرده اند که به ۳۵ کشور دنیا سلاح و مهمات صادر می کنیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : آزمایش موشکی     |     صنعت موشکی     |     موشک     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi