کد خبر : ۴۸۵۱۳۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
سفر نتانیاهو به آمریکا و اوهام سیاسی - صادق رمضانی گل افزانی

مقیم/ بر کسی پوشیده نیست که رژیم صهیونیستی در نقض قوانین بین المللی و حقوق بشری گوی سبقت را از همگان ربوده است، بویژه آن که با تداوم سیاست شهرک سازی و وضع قوانین نژاد پرستانه، درجه اشغالگری خود را با افزایش قدرت شهرک نشینان، ارتقاء می دهد.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به دنبال شکست های پی در پی در منطقه و نابودی تدریجی همپیمان و زاده خود یعنی داعش به شدت نگران بقای خویش است و زوالش را با پرونده های مالی همسرش، مفاسد اقتصادی، اخلاقی و رسانه ای خود حتمی می بیند به دست و پا افتاده و با سفر به آرژانتین و سفر قریب الوقوع به آمریکا به دریوزگی سیاسی دست زده است تا با ایجاد بحران رسانه ای آبروی نداشته اش را بازگرداند.
وی که امروز در نگاه مردم آرژانتین به هیتلر شماره 2 معروف است و سیاستمداران داخلی در اراضی اشغالی به مرده سیاسی تشبیه اش می کنند، می کوشد با تداوم هیمنه کاغذی در قالب های مانور نظامی در مرز لبنان وغزه برتری اطلاعاتی و نظامی خود را به رخ بکشد تا شاید با فشار وهمی بر نیروهای مقاومت و حزب الله، در مذاکره با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در موضوع برجام نیز امتیاز بدست آورد.
نخست وزیر این رژیم که از برجام ضربه خورده است در حالی به تکدی گری سیاسی برای احیای پرونده بسته شده در آرژانتین و آمریکا مبادرت می کند که خود، به خوبی دریافته است این بارهم همچون سفر بی نتیجه اش به مسکو، سرخورده به اراضی غصب شده باز خواهد گشت. 
اگرچه حزن شکست های نتانیاهو تا حدودی با آپارتاید اجرا شده از سوی بانوی خونریز میانمار آن هم پس از دریافت کمک های نظامی از رژیم صهیونیستی تا حدودی التیام یافته است ولی به درستی فهمیده است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: 'با اقدامات دولت میانمار و آن زن بی رحم در راس آن، مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد' و دنیای امروز برای چنین جوایزی که به وحشیان خونریز داده می شود وقعی نخواهد نهاد.
رژیم های نژاد پرست میانمار و رژیم صهیونیستی بخوبی دریافته اند که اگر تاکنون توانسته اند به خونریزی ها و نسل کشی های خود ادامه دهند در سایه سکوت دولت ها در جهان بویژه دولت های کشورهای عربی و اسلامی سرسپرده بوده است که از خود اراده ای ندارند و در این سکوت مرگبار حاکمان وابسته به غرب و شرق طرفی بسته و حیات سیاسی خود را در پرتو جوایز بین المللی ادامه داده اند ولی این حیات دیری نخواهد پائید که با بیداری ملت ها در شرق و غرب عالم به مماتی ابدی تبدیل خواهد شد و این وعده الهی است که ظلم و ظالم دوامی نداشته و پایدار نخواهد ماند.
' و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون' (وآنان که ظلم و ستم کردند، به زودی خواهند دانست که به چه کیفر و دوزخ انتقامی بازگشت می کنند ). سوره شعرا ، آیه 227
نتانیاهو در تلاشی جدید و خبیثانه در صدد آن است که با این تحرکات میدانی، مسئولان فلسطینی را در تکاپوی استمداد از کشورهای اروپائی برای به رسمیت شناختن دولت مستقل فلسطینی و اجرای راهکار موسوم به 'دو دولت' یاری کرده تا به کمک آنان انتفاضه برحق ملت مظلوم فلسطین را سرکوب نماید. البته تردیدی نیست با وحدت تمامی گروه های مبارز فلسطینی و اتحاد مردم و تداوم انتفاضه این طرح تجزیه سرزمینی شکست خواهد خورد و رژیم غاصب صیهونیستی به زوال خود نزدیک تر می گردد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : برجام     |     یادداشت     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi