کد خبر : ۴۸۴۰۲۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
حذف خودرو پراید با راننده مرد از سرویس مدارس

مقیم/ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: خودروی پراید با راننده مرد از مجموعه خودروهای سرویس مدارس پایتخت حذف شد و تنها رانندگان زن به دلیل شرایط مالی مجاز به استفاده از خودروی پراید برای فعالیت در این مجموعه هستند.


به گزارش مقیم  و به نقل از ایرنا، عباسعلی باقری اظهار کرد: رانندگان مرد باید خودروهایی غیر از پراید را برای عضویت در مجموعه سرویس مدارس بکار گرفته و در اختیار داشته باشند.
 
وی با اشاره به شرایط مالی رانندگان زن سرویس مدارس برای داشتن خودرو پراید افزود: بانوان برای سرویس دانش آموزان ابتدایی گزینه های مناسب و مطلوبی هم از نظر اولیا و هم از نظر مدیران مدارس هستند و برهمین اساس قصد حذف این گروه از چرخه سرویس مدارس تهران را نداریم.
 
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران درباره تناسب جنسیت رانندگان سرویس مدارس با دانش آموزان نیز گفت: تلاش می کنیم که موضوع جنسیت راننده سرویس با دانش آموز در تمامی مناطق شهر تهران مورد توجه قرار گیرد اما با توجه به اینکه برای سرویس مدارس انواع خودروها از جمله خودروهای شخصی، تاکسی، مینی بوس و ون مورد استفاده قرار می گیرد، امکان اجرای کامل این طرح درحال حاضر میسر نیست.
 
باقری با تاکید بر اینکه تمامی خودروهای سرویس مدارس شهر تهران برچسب و نشان ویژه دریافت می کنند اظهار کرد: کار ساماندهی سرویس مدارس با همکاری اداره انجمن اولیا و مربیان، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری، سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور تهران بزرگ انجام شده و تمهیدات لازم دراین خصوص اندیشیده شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تصادف پراید     |     پراید سوار     |     پراید     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi