کد خبر : ۴۸۴۰۱۲ گروه : کشورها تاریخ انتشار :شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
تقدیر و تبریک رایزن فرهنگی ایران از هنرمندان محبوب کشورمان

مقیم/ محمدعلی کیانی رایزن فرهنگی کشورمان از هنرمندان و بازیگران محبوب کشورمان که اخیرا در بخش مسابقه بین المللی بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم وارنای بلغارستان جایزه منتخب ودیپلم افتخار انجمن فیلم سازان بلغارستان را کسب کردند تقدیر کرد.

 به گزارش مقیم، محمدعلی کیانی رایزن فرهنگی کشورمان از هنرمندان و بازیگران محبوب کشورمان  که اخیرا در بخش مسابقه بین المللی بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم وارنای بلغارستان جایزه منتخب ودیپلم افتخار انجمن فیلم سازان بلغارستان را کسب کردند تقدیر کرد. و این افتخار را به مرتضی آتش زمزم تولیدکننده و کارگردان فیلم ، محمد رضا هدایتی و لاله اسکندری بازیگران فیلم مالیخولیا  تبریک گفت.
 
محمدعلی کیانی طی پیامی خطاب به هنرمندان گفت: اینک که به لطف خداوند بزرگ و منّان شاهد به بار نشستن تلاش شما عزیزان و سایر عوامل و بازیگران فیلم سینماییِ "مالیخولیا" و راهیابی فیلم مزبور به "بیست و پنجمین جشنواره ی بین المللی  فیلم وارنا" و افتخار دریافت جایزه و دیپلم افتخارِ آن فیلم هستیم, شایسته و بایسته است مراتب تقدیر و تشکر خود را تقدیم حضور نمایم.
رایزن فرهنگی کشورمان گفت : بی شک استقبال گسترده از اکران این فیلم در کشور بلغارستان و انعکاس وسیعِ اخبار و نشستِ نقد و نظر فیلم در رسانه هایِ این کشور, حاصلِ تلاشِ جمعی و همه جانبه یِ عواملِ مربوط و مایه یِ تقویت و تعمیق روابطِ فرهنگی و هنری جمهوری اسلامی ایران و بلغارستان است.
رایزن فرهنگی کشورمان برای هنرمندان عزیزان کشورمان سعادت, سلامت و توفیق روزافزون شما را در خدمت گزاری به میهن اسلامی عزیزمان از درگاه خداوند منان خواستارشد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : محمدرضا هدایتی     |     لاله اسکندری     |     ایران و بلغارستان     |     بلغارستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi