کد خبر : ۴۸۳۸۰۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶
سرمایه گذار ایرانی مقیم انگلستان برای ایجاد ۲ واحد صنعتی در خراسان جنوبی اعلام آمادگی کرد

مقیم/ مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذار ایرانی مقیم انگلستان آمادگی خود را برای ایجاد ۲ واحد صنعتی در شهرک صنعتی بیرجند اعلام کرده است.

به گزارش مقیم و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، جرجانی افزود: یکی از طرح هایی که این سرمایه گذار قرار است در آن سرمایه گذاری کند در زمینه تولید شمش از آهن آلات مستعمل بوده که از این روش آهن آلاتی که مستعمل و قراضه شده است را با روش استفاده از کوره الکتریکی القایی ذوب و نرم کرده و سپس آن را به فولاد نورد مثل میلگرد ، نبشی ، تیرآهن ، ناودانی تبدیل می کند.

وی با اشاره به اینکه هنوز مجوز ایجاد این واحد تولیدی صادر نشده است گفت: اشتغال زایی تقریبی این واحد بین 30 تا 35 نفر و سرمایه گذاری 40 میلیارد ریال تخمین زده می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی  از ایجاد یک واحد بسته بندی محصولات استراتژیک و خشکبار به روش های نوین توسط این سرمایه گذار در استان خبر داد و عنوان کرد: این سرمایه گذار در زمینه بسته بندی محصولاتی مثل عناب ، زرشک ، زعفران ، انار و سایر خشکبار استان واحدی را ایجاد می کند که این محصولات را با استفاده از وکیوم های به روز  و نوین و جدید بسته بندی می کند طوری که خاصیت مواد از بین نرفته و در تمام فصول سال بتوان محصول را به صورت تازه استفاده کرد.

به گفته جرجانی برای هر یک از این 2 طرح 5 هزار متر مربع زمین اختصاص می یابد که البته قرار است طرح شمش آهن در آینده توسعه یابد.

وی تاکید کرد: تا کنون 4 نشست برای رایزنی با این سرمایه گذار در جهت ایجاد واحدهای تولیدی در استان تشکیل شده است و شرکت شهرک های صنعتی استان هم زیرساخت های مورد نیاز این طرح ها را فراهم می کند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی در بازدید این سرمایه گذار از شهرک صنعتی بیرجند ، ضمن تشریح امکانات زیربنایی ایجاد شده جهت استقرار واحدهای تولیدی ، آمادگی کامل همکاری و هرگونه مساعدت شرکت را در زمینه تخصیص زمین و ... اعلام کرد

«جرجانی» اظهار کرد : وجود شهرک های صنعتی با دارا بودن تمام امکانات زیربنایی مناسب در استان ، فرصت خوبی برای حضور سرمایه گذاران در بخش های مختلف است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مقیم انگلیس     |     صنایع     |     صنایع کوچک     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi