کد خبر : ۴۸۳۷۱۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
عضو هیات رییسه مجلس: رییس جمهوری برای دفاع پایانی ازوزیران پیشنهادی فردا در مجلس حضور می یابد

مقیم/ عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر حسن روحانی رییس جمهوری فردا - یکشنبه - برای دفاع پایانی از ۱۷ وزیر پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

به گزارش مقیم و به نقل از ایرنا، اکبر رنجبرزاده در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران اظهارکرد: قرار است رییس جمهوری فردا پیش از برگزاری رای اعتماد در مجلس حضور یابد و دفاع پایانی خود را از وزیران پیشنهادی داشته باشد.
وی افزود: باقی مانده وقت وزیران پیشنهادی که در دفاعیات خود سخنرانی کردند برای رییس جمهوری باقیمانده و دکتر روحانی تقریبا حدود یک ساعت می تواند در دفاع از برنامه وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم صحبت کند.
به گزارش ایرنا، بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم از سه شنبه گذشته در مجلس آغاز شده است و نمایندگان صلاحیت وزیران پیشنهادی را به ترتیب هر کدام دو مخالف و دو موافق بررسی و وزیران پیشنهادی در پایان صحبت های موافقان و مخالفان از برنامه های خود دفاع می کنند.
جلسات علنی مجلس شورای اسلامی از روز آغاز بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد و نمایندگان در نوبت صبح از ساعت 8 تا 13 و در نوبت عصر از ساعت 14:30 و 19:30 جلسه علنی داشتند، نمایندگان تنها در روز پنج شنبه در یک نوبت جلسه علنی داشتند.
جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی دولت صبح فردا برگزار می شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : رای اعتماد     |     مجلس     |     روحانی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi