کد خبر : ۴۸۳۶۳۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
تیراندازی در نزدیکی زندان آبادان

مقیم/ تیراندازی در منطقه لین ۱۰ احمدآباد آبادان موجب ایجاد رعب و وحشت و شکل گیری شایعاتی دراین خصوص شد.

به گزارش مقیم و به نقل از باشگاه خبرنگاران ، در پی تیراندازی در ساعت 12 شب گذشته در منطقه لین 10 احمدآباد آبادان که نزدیک به زندان این شهرستان است یک منبع امنیتی آگاه گفت: موضوع تیراندازی پیش آمده هیچگونه ارتباطی با زندان نداشته واین موضوع احتمالا یک تصفیه حساب شخصی بوده که جهت زهر چشم گرفتن از یک نفر از همسایگان و آپارتمان های اطراف زندان رخ داده است و هیچ موضوع امنیتی در کار نبوده است.

وی افزود: تقریبا ساعت 12 شب گذشته بود که دو فرد موتورسوار که صورتشان را پوشانده بودند با در دست داشتن سلاح کلاشینکف به سمت یکی از آپارتمان های اطراف زندان تیراندازی کردند که موجب رعب وحشت در منطقه و همچنین باعث خسارات به یک خودروی پرادو که در پارکینگ آبادان پارک شده بود شدند.

آپارتمانی که به سمت آن تیراندازی صورت گرفته پنج واحدیست که در سه واحد از آن بستگان یکی ازمسولین سیاسی شهر ساکن هستند و همچنین یکی از ساکنین این ساختمان نیز به دلیل مشکلات خانوادگی چندین بار مورد تهدید از جانب خانواده همسرش قرار گرفته که تحقیقات دراین خصوص توسط مأموران پلیس امنیت آغاز شده است.

برخی از کانال های خبری به اشتباه گفته بودند خانه یکی از شخصیت های سیاسی شهر مورد حمله افراد مسلح قرار گرفته که این موضوع صحت ندارد و از سال گذشته تاکنون آمار تیراندازی ها کاهش چشمگیری داشته و امنیت درشهرستان بخوبی پابرجا است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : آبادان     |     تیراندازی     |     خوزستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi