کد خبر : ۴۸۱۶۰۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶
رسیدگی به‌پرونده باند‌بین‌المللی‌قاچاق‌مواد‌مخدر در کرج

مقیم/ رییس دادگستری البرز گفت که رسیدگی به پرونده متهمان باند بین‌المللی مواد مخدر در کرج به پایان رسیده و احکام مربوطه به زودی صادر خواهد شد.

به گزارش مقیم و به نقل از ایسنا، احمد فاضلیان رییس کل دادگستری استان البرز با اعلام خبر رسیدگی بدوی به پرونده باند بین‌المللی مواد مخدر در کرج گفت: جلسات قرائت کیفرخواست و استماع دفاعیات 16 متهم این پرونده در شعبه دوم دادگاه انقلاب کرج برگزار شده و احکام مربوطه در روزهای آتی صادر خواهد شد.

وی افزود: این 16 فرد که در بین آن‌ها یک زن نیز حضور دارد متهم به تحصیل مال نامشروع، قاچاق انواع مواد مخدر، درگیری مسلحانه، اقدامات خشن و حمل و نگهداری انواع سلاح‌های گرم هستند.

عالی‌ترین مقام قضایی استان البرز توضیح داد: این متهمان اواسط سال قبل بازداشت شدند که با توجه به وسعت اقدامات داخلی و خارجی این باند، جمع‌آوری ادله و رسیدگی به آن زمان بر شده است.

وی افزود: این باند بین‌المللی که اعضای آن ساکنان استان‌های شرقی و جنوبی کشور هستند با اقدامات اطلاعاتی، انتظامی و قضایی استان البرز و هشتگرد بازداشت شدند.

رییس کل دادگستری استان البرز درباره متهمان این پرونده اضافه کرد: طبق اطلاعات جمع‌آوری شده آن‌ها در طول 10 سال فعالیت خود حدود 40 تن انواع مخدر را جابه جا کرده‌اند؛ همچنین از متهمان تعداد 45 قبضه انواع سلاح گرم کشف و ضبط شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مبارزه با مواد مخدر     |     قاچاق     |     مواد مخدر     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi