کد خبر : ۴۸۱۳۳۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
مرزهای ایران از امنیت بالایی برخوردار است

مقیم/ فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت : مرزهای جمهوری اسلامی ایران از امنیت بالایی برخوردار است.

به گزارش مقیم و به نقل از ایسنا، سردار قاسم رضایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه ارتقای امنیت کشور با کمک مردم عملیاتی می شود گفت: مردمی کردن وظایف، بالاترین تجربه است یعنی مردم به صورت داوطلبانه احساس تکلیف کنند.  

وی با بیان اینکه ایران از امنیت بالایی در منطقه برخوردار است، تاکید کرد: تولید قدرت با انرژی هسته ای حاصل نمی شود بلکه قدرت با تکیه بر اعتقادات قلبی قوی حاصل می شود که شکست ناپذیر است.

وی افزود: به واسطه آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر قدرت‌های جهانی در مقابل ایران شکست پذیر شده اند  و معادلات سیاسی و توطئه های آنها برملا و خنثی شده است، چرا که آرمان های نظام جمهوری اسلامی برای مبارزه با استکبار برگرفته از ایات الهی است.

سردار رضایی اظهار کرد: 8755 کیلومتر مرزهای جغرافیایی سیاسی ایران است ، علیرغم اینکه برخی از کشورهای منطقه در وضعیت بحران قرار گرفته اند و استکبار جهانی فتنه و توطئه هایی بر آنها تحمیل کرده اما مرزهای ایران از امنیت بالایی برخوردار است.

  وی بیان کرد: بخش هایی از مرزهای ایران در مقابل تهدیداتی چون قاچاق کالا ، انسان، مواد مخدر و سلاح قرار گرفته است با این حال بسیاری از این تهدیدات در سایه نیروهای امنیتی کشور خنثی می شود.

سردار رضایی با بیان اینکه در چهار ماهه اول امسال از ورود 29 تن مواد مخدر به کشور از طریق مرزها جلوگیری کردیم، اظهار کرد: با روحیه انقلابی، می‌توان مرزهای کشور را از هر نوع تهدید پاسداری کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: یکی از دغدغه های مهم ما مبارزه با قاچاق است باید در راستای اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از ورود کالاهای قاچاق به کشور جلوگیری شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مرز     |     امنیت     |     ایران     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi