کد خبر : ۴۸۱۱۲۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶
در راستای برنامه‌های دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول‌های بنیادی صورت گرفت؛ بازدید محققان ایرانی مقیم خارج از کشور از پارک فناوری پردیس

مقیم/ محققان برجسته ایرانی مقیم خارج از کشور در حوزه سلول های بنیادی، در راستای برنامه‌های دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول‌های بنیادی با توانمندی‌های پارک فناوری پردیس در این حوزه از نزدیک آشنا شدند.

به گزارش مقیم، در راستای برنامه‌های دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول‌های بنیادی، محققان برجسته ایرانی مقیم خارج از کشور، از نزدیک با توانمندی‌های پارک فناوری پردیس آشنا شدند.

این بازدید که با حضور معاون امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس انجام شد، ۲۰ محقق ایرانی غیر مقیم با فعالیت‌ها، خدمات و پروژه‌های ملی و بین‌المللی پارک فناوری پردیس از جمله جایزه مصطفی‌(ص) و همچنین برنامه‌ها و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان از ایرانیان غیر مقیم آشنا شدند.

همچنین مدیران عامل و نمایندگان دو شرکت سیناسل و پیشگامان پژوهش آناهیتا، عضو پارک فناوری پردیس، به معرفی فعالیت‌‌های شرکت خود در حوزه سلول‌های بنیادی پرداختند.

گفتنی است در این برنامه که با بازدید از شرکت سیناسل و کلین‌روم  همراه بود، بازدیدکنندگان ضمن ابراز علاقه‌مندی برای فعالیت در کشور، تأکید بسزایی بر موضوع حمایت‌های قانونی از مالکیت معنوی پروژه‌ها داشتند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : پارک فناوری پردیس     |     ايرانيان خارج از کشور     |     محققان ایرانی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi