کد خبر : ۴۸۰۰۱۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
همایش ایرانیان مقیم کشورهای نوردیک در زنجان برگزار می‌شود

مقیم/ رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی همایش ایرانیان مقیم کشورهای نوردیک شهریورماه در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش مقیم به نقل از فارس، غلامحسین جمیلی با بیان اینکه باید ظرفیت‌های کشور و زودبازده بودن آنها در اقتصاد کشور مشخص شود، اظهار کرد: باید با اولویت‌بخشی به ظرفیت‌های اقتصادی و تولیدی کشور، همان مسیر را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: اگر وزارت بازرگانی و وزارت خارجه و یا همه دستگاه‌های ملی مرتبط با فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی با اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی مشارکت داشته و از همه ظرفیت این مرکز به خوبی بهره گیرند، نتایج بهتری در پی خواهد داشت.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه اتاق‌های بازرگانی شهرستانی و زیر مجموعه‌های اتاق بازرگانی وجود دارد، اضافه کرد: این ظرفیت‌های موجود می‌تواند ابزار بسیار موثری در پیشبرد اهداف اقتصادی در کشور باشد.

جمیلی با بیان اینکه به قطع با ایجاد مشارکت بین همه دستگاه‌های دخیل در اقتصاد نتایج بهتری ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان برنامه‌ریزی خوبی برای سفر هیأت‌های تجاری برخی از کشورها انجام داده است.

وی ادامه داد: در همین راستا بر اساس برنامه‌ریزی یک هیأت تجاری و اقتصادی از کشور فنلاند در شهریورماه امسال به استان زنجان سفر خواهند کرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان با تاکید بر اینکه سفر هیأت‌های خارجی کشورهای دیگر به استان زنجان می‌تواند منجر به ایجاد نتایج مثبتی در اقتصاد استان زنجان شود، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی همایش ایرانیان مقیم کشورهای نوردیک نیز در زنجان برگزار می‌شود.

جمیلی افزود: همایش ایرانیان مقیم کشورهای نوردیک بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مرداد و یا شهریور ماه امسال به میزبانی اتاق بازرگانی زنجان برگزار می‌شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : همایش ایرانیان مقیم کشورهای نوردیک     |     غلامحسین جمیلی     |     زنجان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi