کد خبر : ۴۷۹۹۹۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
انتظار دولت ازمجلس،بررسی سریعترلایحه تشکیل وزارتخانه های جدید برای معرفی کابینه

مقیم/ معاون پارلمانی رئیس جمهوری در امور مجلس گفت :از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار می رود لایحه تشکیل وزارتخانه های جدید را زودتر تعیین تکلیف کنند تا کابینه با ساختار جدید دولت شکل بگیرد.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، حسینعلی امیری پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی و خدماتی شهرستان شیروان در خراسان شمالی، ضمن تقبیح رفتارهای وحدت شکنانه برخی در داخل کشور تصریح کرد: حرکات ضد وحدت و انسجام ملی در روزهای قدس و عید فطر اقدامی زشت و ناشایست بود.
وی گفت: کشور اکنون در مسیر حرکت صحیح قرار گرفته و همه باید قدر وحدت و همدلی کنونی مردم و مسئولان را بدانند، حرکات وحدت شکنانه و توهین آمیز در این مسیر جایگاهی ندارد.
امیری افزود: در دولت دوازدهم برای توسعه متوازن استان ها و شهرستان ها برنامه های مدون اجرایی خواهد شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در امور مجلس با بیان اینکه مراسم تحلیف رئیس جمهوری و معرفی وزرا و تشکیل دولت دوازدهم در موعد قانونی انجام می شود گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار می رود لایحه تشکیل وزارتخانه های جدید را زودتر تعیین تکلیف کنند تا کابینه با ساختار جدید دولت شکل بگیرد.
افتتاح پل شهید پارسا، بازدید از بیمارستان تخصصی آیت الله هاشمی رفسنجانی، بازدید از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی و دیدار با عشایر منطقه گلیل از برنامه های سفر 2 روزه معاون پارلمانی رئیس جمهور به خراسان شمالی است.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تشکیل وزارتخانه     |     تشکیل     |     حسینعلی امیری     |     معاون رئیس جمهور     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi