کد خبر : ۴۷۸۵۴۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
رییسی: باید منتظر باشیم ببینیم مردم چه انتخابی کرده اند/حضور مردم پرشور بوده است

مقیم/ نامزد دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه حضور مردم پر شور بوده است، گفت: باید منتظر باشیم و ببینیم مردم چه کسی را انتخاب کرده اند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، حجت اسلام سید ابراهیم رییسی پس ازحضور در ستاد انتخابات کشور درجمع خبرنگاران افزود: حضور من برای تشکر از دست اندکاران انتخابات در سراسر کشور در شهر و روستا است که پای صندوق ها هستند.
وی با بیان اینکه ساز و کار انتخاباتی کشور اطمینان بخش است ادامه داد: یعنی قانونگذاریک بخش اجرا و یک بخش نظارت پیش بینی کرده که این بخش ها به درستی در این ساز و کار پیش بینی شده عمل می کنند و ما تجربه سی و چند سال در کشور داریم که ساز و کار اطمینان بخشی است.
این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ولی یک مشکلاتی از ابتدای اعلام اسامی بود که شهرت بنده را دربعضی اعلانات ذکر نکرده بودند که ممکن است برخی بنده را با نام شناسنامه ای شناخت نداشته باشند و عنوان مشهور بسیار مهم است که در قانون این موضوع پیش بینی شده است.
وی اظهارداشت: در برخی موارد نیز پذیرش نمایندگان نامزدها است که متن قانون است که این موضوع نیز از طریق ستاد ما به وزارت کشور اعلام شد.
رییسی تصریح کرد: امیدوارم انتخاباتی که تا کنون پرشور بوده، بازهم بتواند شور مردم را در ساعات باقی مانده انتخابات و بعد از انتخابات به همراه داشته باشد و برای مردم تعیین سرنوشتی پرمعنا باشد.
وی افزود: ما باید به رای مردم و قانون همواره احترام بگذاریم، و من هم به عنوان یک نامزد معتقدم میزان ای ملت است و هم احترام به قانون و رای مردم ایجاب می کند که منتظر باشیم و ببینیم که رای مردم چی می تواند باشد.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری درپاسخ به ان سوال که برخی از حامیان خبری شما موجی را درباره تخلفات احتمالی به راه انداخته اند، و با توجه به مشارکت گسترده مردم، نتیجه ای منفی نمی دانید؟ اظهارکرد: نه ما معتقدیم مشارکت مردم مشارکت خوبی بوده و دست اندرکاران نیز باید توجه کنند که اشکالات کم هم در انتخابات نباشد.
وی تصریح کرد: بطور مثال اگر به نقطه ای تعرفه نرسد، ممکن است در کلان اتفاقی نیافتد اما برای ما در آن نقطه دچار نگرانی شود و باید دست اندرکاران انتخابات به ابن موضوع توجه کنند که به نحوی رعایت اولا اخذ آرای مردم که حق آنها است تا بتوانند رای خود را در بدهند.
به گزارش ایرنا، نماینده سیدابراهیم رئیسی درستاد انتخابات کشور ازعدم ارسال تعرفه از سوی این ستاد به برخی از استان های کشور انتقاد کرد.
سیدصولت مرتضوی همچنین در جمع خبرنگاران افزود: از بعدازظهر امروز بارها به ستاد انتخابات کشور گفته ایم دراستان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، خوزستان و تعدادی از استان های دیگر با کمبود تعرفه کمواجه هستیم و باید تعرفه ارسال کنید اما تعرفه ارسال نشد.
وی ادامه داد: دومیلیون تعرفه برای شهرک غرب ارسال کرده اند اما برای این استان ها تعرفه ارسال نمی کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سیدابراهیم رئیسی     |     تخلفات     |     انتخابات ریاست جمهوری     |     تخلفات انتخاباتي     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi