کد خبر : ۴۷۸۵۳۱ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخذ رای از ایرانیان مقیم اسپانیا در بارسلون

مقیم/ ایرانیان مقیم اسپانیا می توانند آرای خود را در انتخابات ریاست جمهوری در شهر بارسلون به داخل صندوق های رای بیاندازند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید در پاسخ به درخواست جمع کثیری از هموطنان مقیم ایالت های شرق و شمال شرق اسپانیا جهت شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و در هماهنگی با ستاد انتخابات خارج از کشور مستقر در وزارت امور خارجه، اقدام به گشایش یک شعبه انتخابیه در شهر بارسلون نمود. 
با گشایش این حوزه انتخابیه جدید (علاوه بر شعبه انتخابیه مادرید)، امکان شرکت ایرانیان مقیم جنوب فرانسه، شاهزاده نشین آندورا، و ایالت های کاتالونیا، آراگون، والنسیا و ناوارا در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تسهیل گردید.
براساس اعلام سفارت ایران درمادرید، ایرانیان دارای سن 18 سال تمام تا روز انتخابات می توانند با دردست داشتن گذرنامه از ساعت 8 صبح لغایت 6 بعدازظهر به وقت محلی روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 برابر با 19 می 2017 با مراجعه به خانه آسیا در بارسلون به آدرس Sant Antoni Maria, 167 , 08025 Barcelona در این حماسه باشکوه ملی مشارکت نمایند و رأی خود را به صندوق بریزند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : بارسلون     |     انتخابات ریاست جمهوری     |     اسپانیا     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi