کد خبر : ۴۷۸۵۱۶ گروه : کشورها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
سرکنسولگری ایران : شعب اخذ رای در دبی و ابوظبی متمرکز است

مقیم/ سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی امروز / پنجشنبه/ اعلام کرد که شعبه اخذ رای برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، در دبی و ابوظبی متمرکز است و در شارجه شعبه اخذ رای وجود ندارد.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، سرکنسولگری ایران همچنین اعلام کرد به منظور رفاه حال هموطنان ، سرویس ایاب و ذهاب در دبی و شارجه مهیاست و از ساعت 7 صبح تا 5 عصر در خدمت هموطنانی است که برای دادن رای قصد عزیمت به پای صندوق رای را دارند. 
همه هموطنان ایرانی اعم از مقیم و غیرمقیم در دبی می توانند برای رای دادن به صندوق مستقر در این شیخ نشین مراجعه کرده و در انتخابات شرکت کنند.
ساعت رای گیری از 8 صبح روز جمعه 29 اردیبهشت آغاز و تا 6 عصر ادامه دارد.
همه متولدین 29 اردیبهشت 1378 و ماقبل آن می توانند در انتخابات شرکت کنند.
سرکنسولگری ایران همچنین از ایرانیان مقیم امارات خواست برای رای دادن شناسنامه و یا شماره ملی و یا گذرنامه معتبر به همراه داشته باشند.
از رای دهندگان خواسته شده از همراه آوردن وسایل اضافی و غیر متعارف از قبیل کیف و چمدان و لوازم غیر ضرور به محل اخذ رای خودداری کنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، جمعه 29 اردیبهشت همزمان در ایران اسلامی و تمامی نمایندگی های کشورمان در سراسر جهان برگزار می شود.
۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۳۴ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هستند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر رأی اولی خواهند بود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ابوظبی     |     انتخابات ریاست جمهوری     |     انتخابات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi