کد خبر : ۴۷۸۴۹۰ گروه : کشورها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
ایرانیان مقیم صربستان روز جمعه به پای صندوق رای می روند

مقیم/ ایرانیان مقیم صربستان روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه همزمان با هموطنان خود در داخل کشور و دیگر نقاط جهان به پای صندوق رای در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد می روند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد با انتشار اطلاعیه ای در پایگاه اینترنتی خود از تمامی اتباع ایرانی مقیم صربستان دعوت بعمل آورد تا برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری به شعبه اخذ رای واقع در سفارت کشورمان در بلگراد مراجعه کنند.
بر اساس این بیانیه، ایرانیان واجد شرایط در صربستان نیز مانند دیگر هموطنان خود در ایران و دیگر کشورهای خارجی می توانند با در دست داشتن شناسنامه، کارت ملی و یا گذرنامه به منظور استفاده از حق شهروندی خود در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه به شعبه اخذ رای واقع در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد مراجعه کنند.
اخذ رای از ایرانیان مقیم صربستان در سفارت کشورمان در بلگراد از ساعت 8 تا 18 روز جمعه انجام می شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 برگزار خواهد شد. در این دوره انتخابات سید مصطفی آقامیرسلیم، سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی، سید مصطفی هاشمی طبا و اسحاق جهانگیری به رقابت می پردازند. 
بیش از 56 میلیون و 410 هزار نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات 29 اردیبهشت هستند که از این تعداد بیش از یک میلیون و 350 هزار نفر رأی اولی خواهند بود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایران و صربستان     |     انتخابات ریاست جمهوری     |     صربستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi