کد خبر : ۴۷۸۴۶۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
انتخابات ریاست جمهوری ایران در پایتخت فیلیپین برگزار می شود

مقیم/سفارت جمهوری اسلامی ایران در فیلیپین روز سه شنبه اعلام کرد رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مانیل پایتخت این کشور جنوب شرق آسیا انجام می شود.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران روز جمعه 29 اردیبهشت در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مانیل برگزار می شود. 
از ایرانیان مقیم فیلیپین و دانشجویانی که قصد شرکت در این رویداد مهم سیاسی و ملی را دارند دعوت شده است با در دست داشتن شناسنامه یا گذرنامه معتبر برای رای دادن مراجعه کنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هفته جاری 29 اردیبهشت 1396 برابر با 19 می 2017 به طور همزمان در سراسر ایران و 130 کشور جهان برگزار می شود.
ساعت اخذ رای از ایرانیان مقیم فیلیپین در محل رایزنی فرهنگی ایران در مانیل از ساعت 8 صبح تا 18 به وقت محلی پیش بینی شده است.
دارا بودن تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و داشتن 18 سال تمام تا 29 اردیبهشت امسال از شرایط شرکت کنندگان در انتخابات برای رای دادن است.
شرکت کنندگان در انتخابات باید برای رای دادن شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند، اما ایرانیان خارج از کشور در صورت همراه نداشتن شناسنامه و کارت ملی می توانند با ارائه گذرنامه معتبر ایرانی در انتخابات شرکت کنند.
در این دوره از انتخابات سیدمصطفی آقامیرسلیم، اسحاق جهانگیری، سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی و سیدمصطفی هاشمی طبا با هم به رقابت می پردازند.
56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات 29 اردیبهشت هستند که از این تعداد یک میلیون و 350 هزارو 294 نفر رأی اولی خواهند بود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : ایرانیان مقیم فیلیپین     |     فلیپین     |     انتخابات ریاست جمهوری     |     انتخابات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi