کد خبر : ۴۷۸۴۰۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
روحانی: تصمیم گرفته‌ایم پول نفت را به محرومین بدهیم

مقیم/ خرم آباد/ کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه تصمیم گرفته‌ایم پول نفت را به محرومین بدهیم گفت: نمی گذاریم گروهی اقلیت بر افکار اکثریت مردم حکومت کنند.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، حسن روحانی صبح یکشنبه در جمع حامیان خود در خرم آباد طی سخنانی با بیان اینکه درود و سلام بر خطه لر نشین ایران اسلامی اظهار داشت: در دفعات گذشته خدمت مردم خرم آباد رسیده ام و شما را دیده ام اما امروز شور دیگری در شما می بینم.

وی با بیان اینکه شما آمده اید که بگوید می خواهید روحانی باز هم خدمتگذار شما باشد ادامه داد: افتخار من خدمت به مردم ایران و استان لرستان است.

رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه ما راهی را انتخاب کرده ایم به نام وحدت و اتحاد ملت ایران بیان کرد: می خواهیم همه جناح ها، گروهها، اصولگرا، اصلاح طلب، معتدل، اقوام و مذاهب در کنار هم به عنوان ایران متحد باشند گفت: نمی گذاریم گروهی اقلیت بر افکار اکثریت مردم حکومت کنند.

روحانی با بیان اینکه چهار سال پیش راهی را انتخاب کردیم به نام راه آرامش و ایستادگی در برابر اختلافات بیان داشت: این راه، راه وحدت بوده و ما مسیر درست و صحیح را انتخاب کرده ایم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اقدامات دولت در استان لرستان گفت: در لرستان سه سد بزرگ احداث شده و یک سد دیگر نیز در حال افتتاح است.

وی با بیان اینکه در گذشته ۳۲۰ روستا گازرسانی شده بود گفت: طی ۳.۵ سال گذشته این تعداد به ۷۲۰ روستا افزایش پیدا کرده است.

بازهم کارخانه در لرستان راه اندازی می شود

رئیس جمهور با بیان اینکه باز هم کارخانه در لرستان راه اندازی می شود گفت: آیا گاز رسانی و آبرسانی بهتر نشده است؟

وی با تاکید بر اینکه تا رسیدن به نقطه مطلوب راه درازی در پیش داریم گفت: باید روستاهای زیادی آبرسانی شود و مردم بتوانند از بازارهای سلامت و درمان سراسر کشور استفاده کنند.

روحاین با بیان اینکه می خواهیم برای تحول و پیشرفت ایران اسلامی، آزادی جوانان، رفع معضل بیکاری قدم های جدی تری برداریم تصریح کرد: می گویند روز اول چرا پروژه ها را افتتاح نکردید و در ماههای آخر افتتاح کردید، من فکر می کنم این سوالات برای همه کودکان جامعه ما روشن است.

وی با بیان اینکه دو هدف بزرگ را با کمک مردم دنبال خواهیم کرد گفت: رفع فقر و محرومیت در ایران این دو هدف است.

رئیس جمهور با بیان اینکه می گویند چرا حقوق محرومین را پارسال تصمیم گرفتید که اضافه کنید و امسال برای مددجویان و بازنشستگان قدم برداشتید ادامه داد: باید پاسخ بدهم که ما در تحریم بودیم و بازار نفت ما را عربستان گرفته بود.

روحانی ادامه داد: چاههای نفت ما را قفل زده بودند، ناچار بودیم اول راه را باز کنیم تا بتوانیم نفت بیشتری تولید کنیم و امروز نفت ما بیشتر شده و تصمیم گرفته ایم پول را به محرومین بدهیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : خرم آباد     |     دکتر روحانی     |     حسن روحانی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi