کد خبر : ۴۷۷۰۶۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
دفتر صدور ویزای فرودگاه کرمان افتتاح می‌شود

مقیم/ رئیس نمایندگی وزارت خارجه در استان کرمان گفت: مراسم افتتاح دفتر صدور ویزای فرودگاه کرمان فردا با حضور معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه برگزار می‌شود.


به گزارش مقیم به نقل از  شهر فردا، علی جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در کرمان اظهار داشت: حسن قشقاوی معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور فردا پنجشنبه 31 فروردین‌ماه جاری در سفری یکروزه به استان کرمان سفر می‌کند.
وی با بیان اینکه در این سفر دفتر صدور ویزای فرودگاه کرمان افتتاح می‌شود گفت: مراسم افتتاح دفتر صدور ویزای فرودگاه کرمان فردا ساعت 10 صبح با حضور قشقاوی معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه، رزم‌حسینی استاندار کرمان، نمایندگان مجلس و جمعی از مدیران استانی در سالن اجتماعات فرودگاه کرمان برگزار می‌شود.
رئیس نمایندگی وزارت خارجه در استان کرمان با اشاره به اینکه این دفتر در سالن حجاج فرودگاه راه‌اندازی شده است افزود: با این اتفاق اتباع خارجی و سرمایه‌گذاران و هیئت‌های اقتصادی می‌توانند با ورود در فرودگاه کرمان ویزای یک‌ماهه دریافت کنند که تا سه ماه قابل تمدید است.
وی شرکت در جلسه شورای روابط خارجی استان کرمان را از دیگر برنامه‌های سفر معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور به کرمان عنوان کرد و خاطر‌نشان کرد: در نخستین جلسه شورای روابط خارجی استان کرمان مواردی همچون تشریح کلیات و جزئیات روابط خارجی استان و پیگیری برگزاری همایش سفرای کشورهای خارجی مقیم تهران در کرمان بررسی می‌شود.
جعفری در رابطه با سفر سفیر روسیه در اردیبهشت سال 96 به کرمان که پیش از این خبر سفرش را به تسنیم داده بود اظهار داشت: دو تاریخ اعلام شد که استاندار کرمان به‌دلیل جلساتی در خارج از استان، نبودند اما پیگیری برای سفر سفیر روسیه به استان همچنان ادامه دارد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : دکتر حسن قشقاوی     |     فعالیت کنسولی     |     حسن قشقاوی     |     کرمان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi