کد خبر : ۴۷۷۰۵۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
پایان جلسه غیرعلنی نمایندگان با قاضی عسگر/ جلسه علنی مجلس آغاز شد

مقیم/ جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز شد که نمایندگان با حجت الاسلام قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در سازمان حج جلسه غیرعلنی داشتند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی با حضور ۲۰۵ نفر از نمایندگان آغاز شد.

در آغاز جلسه علنی مجلس، لاریجانی با اشاره به برگزاری جلسه غیرعلنی گفت: حجت الاسلام قاضی عسگر سرپرست حجاج ایرانی و صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توصیه های لازم و اقداماتی که پیرامون حج انجام دادند توضیح داده و نکاتی که باید لحاظ کنند را متذکر شدند تا در ادامه کار پیگیری شود.

بر این اساس گزارش کمیسیون عمران در مورد نحوه اجرای ماده ۷۰ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح تنقیح قوانین مالیاتی کشور، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه حفاظت احیا و مدیریت تالاب های کشور، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت دو جانبه در امور کیفری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره و نیز گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : قاضی عسکر     |     مجلس     |     حج     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi