کد خبر : ۴۷۶۷۸۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶
ورزشکار معلول آباده طشکی به آرزویش رسید

مقیم/ ورزشکار و قوتبالیست معلول آباده طشک که آرزوی داشتن ولیچر برقی و حضور در مسابقه تیم استقلال تهران را داشت به همت خیر نیکوکار ایرانی مقیم امارات به آرزویش رسید.

به گزارش مقیم به نقل از سایت خبری نبض نی ریز، به همت خیر ایرانی مقیم امارات جوان معلول فوتبال دوست آباده طشکی ساکن روستای چاه گز با دریافت یک دستگاه ویلچر به آرزویش رسید.

طی مراسمی که با حضور  شفیعی رییس کانون مربیان فوتبال استان فارس،  سپاسیان نماینده مربیان شهرستانهای استان،  سعید شب دوست رییس کانون مربیان شهرستان نی ریز جوان فوتبال دوست آباده طشکی ساکن روستای چاه گز که آرزوی داشتن ویلچر را داست، به وی اهدا شد.

 گفتنی است : سعید بیات به همت شفیعی رییس کانون مربیان استان فارس و عبدالوحید جعفری مدیر عامل ال اسپورت در خاورمیانه به آرزویش رسید.

 سعیدبیات متولد دوازدهم خرداد سال 78 می باشد در سن 9 سالگی درراه رفتن مشکل پیداکرد بعداز آزمایشات فراون پزشکان به این نتیجه رسیدند که سعید مشکل دیسروفی داردودیگر قادربه راه رفتن نیست.

وی تاقبل از ۹سالگی دروازه بان تیم روستای چاه گز بودناچار شد سوار ویلچر شود

سعید که علاقه شدید به رشته ی ورزشی فوتبال دارد هیچگاه از این رشته ورزشی پا پس نکشیده است.

وی که با همه مشقت هیچگاه حتی یک‌جلسه تمرین غیبت ندارد وهمیشه همیار مربیان روستای چاه گز می باشد و در کلیه مسابقات رده های نونهالان ،نوجوانان،وجوانان به عنوان داور مسابقات به امر داوری می پردازد.وعلاقه شدیدی به امر داوری دارد.

سعید بیات که طرفدار سرسخت استقلال تهران می باشد یکی از ارزوهایش تماشای مسابقه تیم محبوبش از نزدیک است.

از نکات قابل توجه این است که سعید بیات در جلسات تمرین اولین نفری است که نیم ساعت قبل از تمرین در محل تمرین حضور دارد ودر کلیه مسابقات خارج از روستاواردوهای تیمی چاه گز همراه بازیکنان حضور دار دارد .

شایان ذکر است:  سعید بیات طی هفته اینده جهت تماشای مسابقه تیم محبوبش استقلال تهران به ورزشگاه آزادی می رود ویک روز هم دعوت باشگاه استقلال تهران می باشد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : آباده     |     ایرانی مقیم امارات     |     ورزشکار     |     معلول     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi