کد خبر : ۴۷۶۵۸۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس حدفاصل هزارچم تا کندوان

مقیم/ سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای چالوس گفت که در حال حاضر ترافیک در هر ۲ مسیر رفت و برگشت جاده چالوس حد فاصل هزارچم تا تونل کندوان نیمه سنگین است.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، مهدی صفایی روز یکشنبه افزود : هر لحظه بر تعداد خودروهای در حال تردد در این مسیر خط جنوب به شمال کندوان از تونل کندوان به سمت چالوس و بر عکس افزوده می شود.
وی تصریح کرد: هم اکنون ترافیک در حدفاصل هزارچم تا تونل کندوان در هر 2 مسیر رفت و برگشت جاده چالوس نیمه سنگین و در مناطق سیاه بیشه و پل زنگوله نیز سنگین است.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس با اشاره به آمادگی گروه های راهداری نوروزی مستقر در محورهای اصلی این منطقه برای خدمات رسانی احتمالی به مسافران ، از رانندگان خواست علاوه بر رعایت قوانین و داشتن صبوری و حوصله در رانندگی با سرعت مطمئن و رعایت فاصله طولی از خودروی جلو حرکت کنند.
کرمعلی اسدی، مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را ابری اعلام کرد و گفت : در حال حاضر درجه حرارت این منطقه هفت درجه سانتی گراد است.
حدود 80 کیلومتر از مسیر 160 کیلومتری جاده کوهستانی چالوس - کرج(کندوان) جزء حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز ست که بیش از 15 تونل کوچک و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد. 
براساس آمار در ایام نوروز، روزانه حدود 40 هزار خودرو در جاده کندوان آمد و شد دارند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : کندوان     |     محور کندوان     |     ترافیک     |     جاده چالوس     |     چالوس     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi