کد خبر : ۴۷۶۴۳۸ گروه : کشورها تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵
پیام تبریک نائب رئیس فراکسیون ایرانیان مقیم خارج از کشور به مناسبت فرا رسیدن سال نو

مقیم/ دکتر علی اکبر کریمی نائب رئیس فراکسیون ایرانیان مقیم خارج از کشور در پیامی فرا رسیدن سال نو را به تمامی ایرانیان بویژه ایرانیان مقیم خارج از کشور تبریک گفت.

به گزارش مقیم، متن پیام تبریک دکتر علی اکبر کریمی به این شرح است:

 

                                                            به نام خداوند جان وخرد

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها / ای تدبیر کننده شب و روز  / ای گرداننده سالها و حالها / بگردان حال ما را به نیکوترین حالها

 

هم وطنان عزیز مقیم خارج از کشور

 

نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال ایران زمین است که با آموزه های  اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبایی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.

همچنین تقارن این ایّام فرخنده با سالروز میلاد بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام و منزلتِ مادران و بانوان ایرانی را نیز به همه شما عزیزان تبریک و شادباش عرض می کنم.

با توجه به توانمندیها و ظرفیتهای بسیار زیاد و متنوع موجود در بین ایرانیان مقیم خارج از کشور و وجود چهره های ارزشمند و نامدار علمی و فرهنگی و اقتصادی در بین شما عزیزان، ما خدمتگذاران ملت شریف ایران در مجلس شورای اسلامی، بویژه فراکسیون ایرانیان مقیم خارج از کشور، تمام تلاش خود را برای زمینه سازی حضور گسترده و موثر شما در داخل کشور در زمینه های گوناگون و برداشتن موانع قانونی موجود برای بهبود شرایط فعالیت اقتصادی و سرمایه گذاری در ایران، بعمل خواهیم آورد.

سالی سرشار از برکت و موفقیت برای همه شما هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور و همه کسانی که دل در گرو اعتلا و پیشرفت ایران بزرگ در جای جای جهان دارند، آرزومندم .

 

                                            علی اکبر کریمی

                            نایب رییس فراکسیون ایرانیان خارج از کشور

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi