کد خبر : ۴۷۶۳۷۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
مدیرکل گمرکات استان بوشهر: درآمد گمرکات استان بوشهر از مرز ۲۲ هزار میلیارد ریال گذشت

مقیم/مدیرکل گمرک بوشهر از ثبت رکوردی جدید در گمرکات استان بوشهر خبر داد و گفت: برای نخستین بار در تاریخ استان بوشهر درآمد گمرکات این استان از مرز ۲۲ هزار میلیارد ریال گذشته است.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، بهنام نوروزی صبح امروز در نشست بررسی وضعیت گمرکات استان بوشهر با بیان اینکه 15 گمرک در استان بوشهر فعال است اظهار داشت: با نصب سامانه جامع امور گمرکی در استان بوشهر ضمن تسریع در ارائه خدمات به بازرگانان و صاحبان کالاها زمینه جلوگیری از تخلفات فراهم کرده است.

وی از افزایش درآمد گمرکات استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: بر اساس پروانه گمرکات استان بوشهر در 11 ماه امسال درآمد گمرمات استان بوشهر به  22 هزار و 425 میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد افزایش دارد.

مدیرکل گمرکات استان بوشهر با اشاره به کاهش واردات کالا از گمرکات استان بوشهر خاطر نشان کرد: افزایش 23درصدی درآمد گمرکات استان در کنار کاهش 20 درصدی واردات در راستای سیاست کاهش واردات و اقتصادی مقاومتی نشان دهنده نقش موفق استقرار سامانه جامع امور گمرکی در گمرکات 15 گانه استان بوشهر است.

وی با اشاره به افزایش درآمد گمرکات استان بوشهر نسبت به سهیمه تعیین شده تصریح کرد:  افزایش 24 درصدی درآمد گمرکات استان بوشهر در 11 ماه امسال نسبت به پیش بینی درآمد اعلامی از سوی ستاد مرکزی گمرک جمهوری اسلامی ایران بیشتر بوده است.

نوروزی افزود: پیش بینی درآمد  گمرکات استان بوشهر  17 هزار و 136 میلیارد ریال بوده و  این در حالی است که 11 ماه امسال به 22 هزار و 425 میلیارد ریال درآمد کسب شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : گمرکات     |     استان بوشهر     |     درآمد     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi