کد خبر : ۴۷۶۲۷۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
باحضور دستیار ویژه رئیس جمهور: تفاهم نامه اجرای حقوق شهروندی در استان سمنان امضا شد

مقیم/سمنان/تفاهم نامه اجرای حقوق شهروندی با حضور مشاور ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی و استاندار سمنان به امضا رسید و طی آن این استان رسما پایلوت حقوق شهروندی در کشور معرفی شد.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، آئین امضای سند اجرایی حقوق شهروندی در استان سمنان، باحضور الهام امین زاده دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی و محمد رضا خباز استاندار سمنان پیش از ظهر شنبه در حاشیه همایش «شهر یاران در بهاران» به میزبانی سالن تئاتر شهر فرهنگسرای کومش سمنان برگزار شد.

در این مراسم سند اجرای حقوق شهروندی در سمنان امضا و این استان به عنوان پایلوت اجرا، نظارت و آموزش حقوق شهروندی معرفی شد.

رونمایی از سامانه حقوق شهروندی، توزیع کتاب های درسی و آموزشی بین دانش آموزان، دانشجویان و اقشار جامعه و همچنین بررسی زیر ساخت های اجرای حقوق شهروندی در سمنان در زمره مفاد این تفاهم نامه هستند.

الهام امین زاده در خلال امضای این قرار داد بیان داشت: استان سمنان در زمینه اجرای حقوق شهروندی حداقل چهار سال از سایر استان های کشور جلوتر است لذا اجرای طرح پایلوت حقوق شهروندی در این استان از امروز آغاز می شود.

استاندار سمنان نیز در هنگام امضای این طرح، حقوق شهروندی را نه یک شعار تبلیغاتی بلکه یک اصل در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: استان سمنان تمام اهتمام خود را بر اجرای بند به بند مفاد حقوق شهروندی مد نظر نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار خواهد بست.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : محمد رضا خباز     |     حقوق شهروندی     |     استان سمنان     |     تفاهم نامه     |     الهام امین زاده     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi