کد خبر : ۴۷۶۲۴۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در نمایشگاه برلین: «تبریز ۲۰۱۸» باید صرف تحول اساسی در گردشگری شود

مقیم/معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور، با حضور در غرفه تبریز در نمایشگاه گردشگری برلین، از طرح‌ها و بسته‌های گردشگری شهرداری تبریز بازدید کرد.

به گزارش مقیم به نقل از ایسنا، مرتضی رحمانی‌ موحد در این بازدید با اشاره این‌ که تبریز در دو سال گذشته، گام‌های موثری در تحولات گردشگری برداشته است، اظهار کرد: میزبانی وزرای گردشگری کشورهای آسیایی و صدور «بیانیه تبریز» زمینه‌های مهمی برای توسعه روابط‌ بین‌المللی به خصوص در بخش گردشگری برای آذربایجان‌شرقی و تبریز فراهم کرده و طبق آن، برنامه‌های موثری اجرا شده است. 

وی با تقدیر از فعالیت‌های گردشگری شهرداری تبریز بیان کرد: مدیریت شهری تبریز، به خوبی توانسته در یک روند هماهنگ، زیرساخت‌های گردشگری و برنامه‌های تبلیغی این شهر را تقویت کند. 

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور، متذکر شد: فضای مهم که محقق شده باید با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، صرف یک تحول اساسی در گردشگری تبریز شود؛ چرا که تبریز ۲۰۱۸، ممکن است تا سال‌های سال، دیگر اتفاق نیفتد. 

رحمانی‌موحد خاطرنشان کرد: سازمان میراث فرهنگی، تبریز ۲۰۱۸ را یک فرصت مغتنم می‌داند و رویکردهای گردشگری تبریز را همراهی خواهد کرد. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نمایشگاه برلین     |     تبریز ۲۰۱۸     |     مرتضی رحمانی موحد     |     بازدید     |     آلمان     |     گردشگری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi