کد خبر : ۴۷۴۲۱۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
نماینده مردم قزوین در مجلس: فرهیختگان استان قزوین در جهت اعتلای نظام و کشور تلاش کنند

مقیم/نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: خدمات ارزشمند دانشمندان و فرزانگان در عرصه‌های مختلف کشور سبب پیشرفت و توسعه کشور شده و به همین سبب فرهیختگان باید در جهت اعتلای کشور تلاش کنند.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، داوود محمدی در آیین تجلیل از رئیس سازمان انرژی اتمی با عنوان «صالح فرزانه» که در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین برگزار شد اظهار داشت: مراتب ارزنده علمی و سیاسی علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور به شجره طیبه او بازمی‌گردد.

وی بیان کرد: علی اکبر صالحی معاون رئیس‌جمهور که زادگاه وی استان قزوین بوده به این استان اهتمام و توجه ویژه‌ای داشته و برای اجرای طرح‌های ملی در استان قزوین کمک شایانی کرده‌اند. 

محمدی با اشاره به اهتمام ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی کشور به استان قزوین تصریح کرد: با تلاش‌ها و حمایت‌های مسئولان و به ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی کشور دانشگاه‌های برتر و مطرحی در استان راه‌اندازی شده است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخلاق در امور مدیریتی امری ضروری است، خاطرنشان کرد: اخلاق در امور مدیریتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و علی‌اکبر صالحی رئیس انرژی اتمی کشور مجموعه‌ای از فضایل اخلاقی و توانمندی در عرصه‌های علمی، سیاسی و اجرایی داشته و الگویی برای نسل جوان کشور است.

وی بیان کرد: نمایندگی وزارت خارجه به سبب موقعیت استراتژیک استان قزوین با تلاش‌های علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور راه‌اندازی شد. 

محمدی گفت: خدمات ارزشمند دانشمندان و فرزانگان در عرصه‌های مختلف کشور سبب پیشرفت و توسعه کشور شده و به همین سبب فرهیختگان باید در جهت اعتلای کشور و ملت نیز با پشتیبانی و قدرشناسی از فرهیختگان در راستای سربلندی نظام و کشور تلاش کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : صالح فرزانه     |     نظام     |     کشور     |     داوود محمدی     |     قزوین     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi