کد خبر : ۴۷۴۱۵۶ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین: ۴۱۵ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی لیا قزوین منعقد شد

مقیم/مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در حال حاضر تعداد ۴۱۵ قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی لیا منعقد شده که از این تعداد ۳۱۹ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری اخذ کرده‌اند.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، حمیدرضا خانپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران در شهرک صنعتی لیا اظهار داشت: در حال حاضر از مجموع یک هزار و 920 هکتار از مساحت فاز عملیاتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی بیش از 176 هکتار از اراضی صنعتی زیر پوشش فضای سبز قرار دارد که شامل 255 هزار اصله نهال و 7 هکتار گلکاری و چمنکاری است که در شهرک صنعتی لیا 19 هکتار فضای سبز ایجاد شده است. 

وی مساحت فضای سبز ایجاد شده در سال‌ جاری در شهرک ها و نواحی صنعتی را 8 هکتار عنوان کرد.

خانپور با اشاره به اهمیت ایجاد فضای سبز و حفاظت از محیط زیست در شهرک‌ها و واحدهای صنعتی گفت: طبق قرارداد فی مابین شرکت و صاحبان سرمایه مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی 15 درصد از مساحت زمین واگذار شده به صاحبان صنایع و 10 درصد از اراضی در اختیار شهرک‌ها و نواحی صنعتی طبق تعهدات این شرکت باید زیر پوشش فضای سبز قرار گیرد و این مهم با همکاری و تلاش صنعتگران و سرمایه‌گذاران محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال آینده نیز بیش از 9 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زیر پوشش فضای سبز قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد 415 قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی لیا منعقد شده که از این تعداد 319 واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 3 هزار و 300 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 7 هزارو 694 نفر پروانه بهره برداری اخذ کرده‌اند. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : حمیدرضا خانپور     |     قرارداد     |     سرمایه‌گذاری     |     شهرک صنعتی لیا     |     قزوین     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi