کد خبر : ۴۷۴۰۵۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵
ثبت برند سرمایه گذاران خارجی تسهیل شود

مقیم/ مشاور استاندار و دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور آذربایجان غربی با مدیرکل ثبت و اسناد استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار مقیم از ارومیه، رویا محمدزاد حیدرلو دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور استان در دیدار با مدیرکل ثبت و اسناد استان در مورد روند سیاست کاری، اهداف و برنامه های اجراء شده دبیر خانه شورا را تشریع کردند.

 مشاور استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از شرایط اساسی سرمایه گذاران خارجی و یا سرمایه گذاران ایرانیان مقیم خارج از کشور در ایران اولین قدم ثبت شرکت می باشد و اداره ثبت نقش اساسی در جذب سرمایه گذاران خارجی دارد.

محمدزاد افزود: ما باید پیش از شروع سرمایه گذاری اطلاعات کافی در زمینه ثبت شرکت در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار دهیم چون یکی از مشگلات سرمایه گذاران خارجی ثبت برند شان هست و ما باید  مطالعاتی از کشور های پیشرفته از روند ثبت شرکت و ثبت برند داشته باشیم تا ما هم بتوانیم در روند ثبت شرکت و ثبت برند سرمایه گذاران خارجی سرعت داشته باشیم.

مدیر کل ثبت و اسناد نیز در این دیدار گفت: ثبت و تغیرات شرکت فرآیند دارند و ما در ارتباط با ثبت شرکت  کارگروه ویژه تشکیل می دهیم تا ثبت شرکت سرمایه گذاران خارجی به حداقل ممکن برسد.

جوان کیا در مورد اظهارنامه افزود: به صورت سیستمی بوده و از طریق سیستم اینترنتی ثبت می شود و در مورد ثبت برند دست ما نیست باید از طریق تهران بخشی از اداره ثبت به نام مالکیت معنوی هست که فرآیند ثبت برند در آنجا صورت می گیرد پی گیری کنیم.

وی همچنین گفت: اگر به ما اطلاع رسانی کنید ما سعی می کنیم پی گیری کنیم تا در امر ثبت برند تسهیل شود.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi