کد خبر : ۴۷۳۹۹۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
معاون استاندار قزوین: دستگاه‌های اجرایی استان قزوین در جهت ایجاد اشتغال پایدار اقدام کنند

مقیم/معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: همه دستگاه‌ها با هم‌افزایی گردهم آمده‌اند تا با ارائه راه حل قانونی به رونق تولید در استان و ایجاد اشتغال پایدار کمک کنند.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، بیست و هشتمین کارگروه اصلی تسهیل و رفع موانع تولید استان به شامگاه سه‌شنبه به ریاست معاون اقتصادی استاندار و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین و دیگر اعضای کارگروه در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

منوچهر حبیبی معاون امور اقتصادی استاندار قزوین در این نشست با اشاره به اهمیت تعامل همه دستگاه‌ها در رفع مشکلات تولید و اشتغال استان قزوین اظهار داشت: سیاست امروز دولت حمایت از تولید است و همه دستگاه‌ها باید با هم‌افزایی و تعامل به حل مشکلات تولید کمک کنند.

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: همه دستگاه‌ها با هم‌افزایی گردهم آمده‌اند تا با ارائه راه حل قانونی به رونق تولید در استان و ایجاد اشتغال پایدار کمک کنند.

وی با اعلام اینکه کارگروه رفع موانع تولید به دنبال راهکار جهت حل مسائل تولید است تصریح کرد: اهمیت کار در این است که راه حل‌ها به موقع ارائه شود و دولت نیز پشتیبان راهکارهای قانونی و تسهیل کننده است.

حبیبی بیان کرد: خوشبختانه تعامل دستگاه‌های اجرایی قزوین با یکدیگر برقرار بوده و در حمایت از تولید و اشتغال‌زایی در استان اقدامات جدی انجام شده است.

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: دولت در راستای توسعه صنعت و اقتصاد سیاست‌های ویژه‌ای در نظر گرفته و با این اقدامات گام‌های اساسی در سطح کشور برداشته شده است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : اشتغال پایدار     |     منوچهر حبیبی     |     دستگاه‌های اجرایی     |     استان قزوین     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi