کد خبر : ۴۷۳۹۱۵ گروه : استان ها تاریخ انتشار :دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
پاسخگویی به مطالبات مردم مهم‌ترین اولویت دولت است

مقیم/وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در وضعیت موجود در داخل نیازمند توجه به مطالبات انبوه مردم هستیم و باید ظرفیت‎های دولت را برای پاسخگویی به این مطالبات بسنجیم و بیندیشیم که همه دستگاه‎ها و نهادها در پاسخ به مطالبات مردم چه وضعیتی دارند.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، سید رضا صالحی امیری صبح امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار داشت: اگر بدانیم در چه مسیری هستیم می‎توانیم آینده را روشن‎تر برنامه‎ریزی کنیم.

وی تصریح کرد: در سال جدید با تسریع دقیق از وضع موجود به سمت وضع مطلوب حرکت کنیم و این چیزی است که دولت همه توان خود را بر آن متمرکز کرده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: استان گلستان در ظرف ایران بزرگ و جمهوری اسلامی هم صورت و هم سیره زیبایی دارد و هم مردم نجیب، باهوش، جوانان سرشار از نشاط را در خود جای داده و گلستان را می‎توانیم ایرانی کوچک و یا رنگین‎کمان اقوام ایران است.

صالحی‎امیری با بیان اینکه با همه تنوع استان گلستان از یک ثبات و امنیت برخوردار است، افزود: در وضعیت موجود با سه مسئله رو به رو هستیم که باید به آن توجه کنیم در داخل نیازمند توجه به مطالبات انبوه مردم هستیم و باید ظرفیت‎های دولت را برای پاسخگویی به این مطالبات بسنجیم و بیندیشیم که همه دستگاه‎ها و نهادها در پاسخ به مطالبات مردم چه وضعیتی دارند.

وی یادآور شد: باید برای مردم تبیین کنیم وضعیت در عرصه‎های مختلف چگونه است و نکته دوم باید تحولات منطقه را رصد کنیم و ببینیم در تحولات منطقه‎ای ما چه وظیفه‎ای داریم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به انتخاب ترامپ در آمریکا اشاره کرد و افزود: من تصور می‎کنم که مسائل ما تابع مسائل داخلی است و مشکلات ما از داخل حل می‎شود و نیازمند یک تغییر و دگردیسی هستیم.

صالحی با بیان اینکه ریل توسعه را از 100 سال گذشته از نفت آغاز کردیم، گفت: آن چیزی که نصیب مردم نشد توسعه است و نفت نتوانست قطار توسعه مردم را به مقصد برساند و نیاز به یک پردازش اساسی هستیم که مسیری که از 100 سال گذشته انتخاب کردیم درست است یا خیر؟

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مهم‌ترین اولویت     |     مطالبات مردم     |     پاسخگویی     |     سید رضا صالحی امیری     |     استان گلستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi