کد خبر : ۴۷۳۸۵۱ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی کهگیلویه وبویراحمد: ۶۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در کهگیلویه و بویراحمد منعقد شد

مقیم/مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه تامین زمین مهمترین مشوق سرمایه‌گذاری است، گفت: ۶۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در این استان در دولت یازدهم منعقد شد.

به گزارش مقیم به نقل از تسنیم، سهراب بنام در یاسوج اظهار داشت: تامین زمین یکی از مهمترین مشوق‌های سرمایه گذاری بوده که فراهم کردن آن در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل بافت سرمایه گذاری، مشکل است.

وی با بیان اینکه از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از 60 قرارداد سرمایه گذاری در استان منعقد شده است عنوان کرد: در این دولت 210 هکتار زمین صنعتی دارای زیرساخت به سرمایه گذاران واگذار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: سرمایه ایجاد این پروژه‌ها یک‌هزار و 480 میلیارد تومان بوده و در صورت بهره‌برداری برای 23 هزار و 850 نفر شغل ایجاد می‌کند.

بنام با تاکید بر اینکه کار صنعت کار تیمی است و نیاز به همدلی و همراهی نظام بانکی، دولت، بخش خصوصی و سرمایه‌گذار دارد ادامه داد: امسال برای رونق تولید دولت برنامه‌هایی از جمله بخشودگی جرایم مالیاتی و بیمه‌ای، کاهش نرخ سود تسهیلات، بخشودگی سود تسهیلات زیر صد میلیون را اجرایی کرد که گام مهمی در راستای حمایت از تولید محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در راستای پیگیری مشکلات صنعتگران و رصدکردن پروژه‌های رونق تولید، بازدیدهای دوره‌ای از شهرک‌ها و نواحی صنعتی به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته توسط مسئولان کشوری صورت می‌گیرد. هدف از بازدید مسئولان کشوری ارتقاء کیفیت زیرساخت‌ شهرک‌ها و نواحی صنعتی و شنیدن پیشنهادات صنعتگران و تنظیم مقررات تسهیل‌گری و رونق کسب و کار است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : سهراب بنام     |     کهگیلویه و بویراحمد     |     سرمایه‌گذاری     |     یاسوج     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi