کد خبر : ۴۷۳۷۳۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
استاندار سمنان: ۲۰ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان منعقد شد

مقیم/استاندار سمنان گفت: در سال گذشته ۲۰ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان منعقد شد.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدرضا خباز شامگاه سه‌شنبه در جمع مدیران استان سمنان در استانداری سمنان با اشاره به اینکه در سال گذشته 20 تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان منعقد شد اظهار داشت: این تفاهم‌نامه‌ها در همایش بزرگ سرمایه‌گذاری استان سمنان در اسفندماه سال گذشته منعقد شده است.

وی با اشاره به ارزش ریالی این تفاهم‌نامه‌ها اضافه کرد: با اجرای تفاهم‌نامه‌های گردشگری استان سمنان، بیش از 9 هزار و 710 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در این استان انجام می‌شود.

استاندار سمنان با بیان اینکه امسال نیز تعداد دیگری تفاهم‌نامه‌های سرمایه‌گذاری در استان سمنان منعقد شده است اضافه کرد: این تفاهم‌نامه‌ها شامل سه تفاهم‌نامه در حوزه گردشگری سلامت، 13 تفاهم‌نامه در حوزه احداث مجتمع‌های گردشگری، یک تفاهم‌نامه در حوزه تکمیل و تجهیز مجتمع‌های بین راهی، 12 تفاهم‌نامه در بخش تکمیل و تجهیز و بهره‌برداری پروژه‌های گردشگری و نیز یک تفاهم‌نامه نیز در حوزه احداث کمپینگ گردشگری در استان سمنان بوده است.

خباز با اشاره به اهمیت صنایع دستی در توسعه گردشگری استان سمنان تصریح کرد: صنایع دستی می‌تواند به گردشگری استان سمنان کمک کند.

وی با اشاره به اینکه تا کنون چندین مجموعه برای بازدید و فروش صنایع دستی استان سمنان ایجاد شده است اضافه کرد: امروز باید به موضوع مغفول مانده صنایع دستی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

استاندرا سمنان بیان کرد: امروز زنان روستایی این توانمندی را دارند که محصولاتی غیر قابل وصف در حوزه صنایع دستی تولید کنند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : استان سمنان     |     تفاهمنامه     |     سرمایه‌گذاری     |     محمدرضا خباز     |     گردشگری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi