کد خبر : ۴۷۳۵۶۹ گروه : استان ها تاریخ انتشار :شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
دو هفته قبل خوزستان بودم/ مشکل محیط زیست نبودن وزارتخانه نیست

مقیم/رئیس سازمان محیط زیست درباره پیشنهاد نمایندگان خوزستان مبنی بر تشکل جلسه هیات دولت در این استان، گفت: آقای جهانگیری هفته پیش خورستان بودند؛ هفته قبلش هم من خوزستان بودم.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، معصومه ابتکار در مورد طرح تشکیل وزارت محیط زیست در مجلس شورای اسلامی، گفت: در جریان این موضوع نیستم الان مشکل محیط زیست کشور این نیست و نمی دانم موضوع چیست.

معاون رئیس جمهور، در پاسخ به این سوال که نمایندگان استان خوزستان پیشنهاد داده اند که هیات دولت در خوزستان جلسه فوق العاده تشکیل دهد، گفت: اعضای دولت به تناوب و مکرر در استان خوزستان حضور دارند. آقای جهانگیری هفته پیش خورستان بودند؛ هفته قبلش هم من خوزستان بودم.

رئیس سازمان محیط زیست ادامه داد: وزیر جهاد اواخر هفته گذشته خوزستان بود و وزیر نیرو چندین روز برای رسیدگی به مسائل آب در خوزستان بود و عملا جنین اتفاقی افتاده است.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی بحران استان خوزستان رفع می شود، گفت: این بحران ها ۴۰ - ۵۰ سال در اثر مشکلات خسشکسالی و سوء مدیریت سرزمینی بعضا در داخل کشور خودمان و بیشتر در نواحی کشورهایی مانند عراق و عربستان به وجود آمده است و مسائلی نیست که در سرعت کم قابل رفع باشد؛ اما قطعا می شود تدابیری داشت که عوارض را به حداقل برسانیم و ان شاءالله تدابیر دولت در این زمنیه اثربخش باشد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : معصومه ابتکار     |     محیط زیست     |     خوزستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi