کد خبر : ۴۷۳۳۹۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵
نماینده مردم خمین: عظمت انقلاب اسلامی باعث به زیر کشیده شدن دشمنان شده است

به گزارش مقیم به نقل از پایگاه خبری خمین نیوز محمدابراهیم رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه خمین، به مناست ۲۲ بهمن، با اشاره به حرکت امام خمینی(ره) برای برپایی حکومت اسلامی گفت: امام(ره) حاکمیت جمهوری اسلامی ایران را منطبق بر اسلام پایگذاری کرد که الگویی بی نظیر برای جهان است.

وی اظهار کرد: امام زمانی ندای نه شرقی و نه غربی را سرداد که کسی جرأت چنین کاری را نداشت و تمام کشورها زیر سلطه بلوک غرب و شرق بودند اما امام خمینی(ره) در این فضا با محوریت مردم و اسلام این حرکت بزرگ را شروع کرد که برای فروپاشی این دو بلوک خطرناک بود.

رضایی ادامه داد: دشمنان تمام توان خود را به کار گرفتند تا جلوی این حرکت را بگیرند اما نتوانستند و سرانجام جمهوری اسلامی ایران در ۲۲ بهمن به پیروزی رسید.

وی بیان کرد: بعد از ۲۲ بهمن باز دشمن دست بردار نبود و ندای تجزیه ایران را با استفاده از گروهک‌های داخلی در داخل کشور سرداد اما باز موفق نشد و ملت ایران جلوی انها مقتدرانه ایستاد.

نماینده مردم خمین افزود: بعد از آن، ترورها و توطئه ها را شروع کردند اما باز شکست خوردند و حتی آمریکا در واقعه طبس ذلیلانه شکست خورد.

رضایی ادامه داد: با این حال دشمن دست بردار نبود و هشت سال جنگ را بر ملت ایران تحمیل کرد که ۳۸ کشور با آن همکاری می‌کردند و از هر نوع سلاحی که می توانستند استفاده کردند اما باز هم شکست خوردند.

وی تصریح کرد: تهاجم فرهنگی، جنگ اقتصادی، تحریم ها، تهدیدهای نظامی و دیگر موارد از جمله اقدامات دشمن بود که علیه ایران به کار گرفت اما با این وجود نتوانستند مقابل جمهوری اسلامی ایران پیروز شوند و این عوامل باعث عصبانیت آنها شده است.

رضایی اضافه کرد: آمریکا همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در برابر ملت و کشور ایران هیچ غلطی نمی تواند بکند و جرأت هیچ جسارتی علیه ایران را ندارد.

وی افزود: امروز دشمن برروی تفرقه داخلی سرمایه گذاری کرده است که باید مراقب حربه های آنها باشیم که این موضوع را نیز مقام معظم رهبری چند ماه پیش تذکر دادند و کشور را از فضای دوقطبی منع کردند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : عظمت     |     محمدابراهیم رضایی     |     خمین     |     دشمنان     |     انقلاب اسلامی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi