کد خبر : ۴۷۳۳۵۲ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
نماینده خمین: مشکلات کشور در سایه همدلی و وحدت حل می شود

مقیم/ نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات کشور در سایه همدلی، اتحاد و انسجام حل می شود و تخریب هیچ مشکلی را حل نمی کند.

به گزارش مقیم به نقل از ایرنا، محمد ابراهیم رضایی روز چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات شهر قورچی باشی از توابع شهرستان خمین افزود: با وحدت می توان از مشکلات مختلف به ویژه تنگناهای اقتصادی عبور کرد و تخریب و انتقادهای بی جا دردی از مشکلات مردم دوا نخواهد کرد.

وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری وحدت تکلیف است نه تاکتیک و این نظام اسلامی برای ادامه حیات نیاز به وحدت دارد.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: هر کس که در صف ولایی است باید رفتارش نیز ولایی باشد و آنهایی که انقلابی هستند در صف انقلاب اسلامی برای حفظ نظام تلاش کنند.
رضایی بیان کرد: در شرایطی که دشمن تلاش میکند تا بتواند با فشار همه جانبه بین مردم و حاکمیت اسلامی فاصله ایجاد کند دلسوزان به مصالح جامعه و مردم باید هوشیار باشند.
رضایی تصریح کرد: اگر چه کشور با تنگناهایی مواجه است اما این بحران ها، فراز و نشیب ها ملت را از اهداف و آرمان های مقدس نظام و انقلاب دور نمی کند.
نماینده مردم خمین در خانه ملت افزود: برای عبور از این بحران ها همه جریان های سیاسی کشور به این نتیجه رسیدند که باید اتحاد و همدلی را بیش از گذشته حفظ کنند و همه در یک صف واحد قرار گیرند.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان داخلی و خارجی نمی توانند کوچکترین آسیبی به پایه های مستحکم این کشور وارد کنند.
 
در ادامه این نشست مهمترین مشکلات شهر قورچی باشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت 
قورچی ‌باشی در بخش کمره شهرستان خمین قرار دارد که فاصله این شهر تا خمین 22 کیلومتر است .

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نماینده خمین     |     محمد ابراهیم رضایی     |     وحدت     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi