کد خبر : ۴۷۳۲۸۸ گروه : استان ها تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
معاون رئیس‌جمهور در اردبیل: وعده‌های رئیس‌جمهور در سفرهای استانی محقق می‌شود

مقیم/معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: وعده‌های رئیس جمهور در سفرهای استانی محقق می‌شود که در این زمینه برنامه‌ریزی منسجم و اساسی انجام شده است.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، شهیندخت مولاوردی ظهر امروز در آئین افتتاح گازرسانی به روستاهای استان اردبیل به صورت نمادین در روستای بیله‌درق اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته وعده‌های رئیس جمهور در سفرهای استانی محقق می‌شود و تمام تلاش ما این است که تک به تک این وعده‌ها محقق شود تا دغدغه‌ها و نگرانی مردم برطرف شود.

وی افزود: دولت یازدهم فقط وعده‌هایی به مردم می‌دهد که بتواند عمل کند و خوشبختانه تاکنون به تمامی وعده‌های خود عمل کرده و تا پایان مهلت فعالیت خود وعده‌های باقی‌مانده را نیز عملی می‌کند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: یکی از اولویت‌های اساسی دولت یازدهم خدمات‌رسانی به مناطق روستایی و به‌ویژه مناطق محروم است که در این زمینه باید تمام خدمات رفاهی در مناطق محروم و روستایی ارائه شود تا روستائیان نیز همانند اقشار مختلف مردم از خدمات رفاهی و امکانات زیاد بهر‌ه‌مند شود.

مولاوردی بیان کرد: یکی از اولویت‌های اساسی من در سفر به اردبیل بررسی وعده‌های رئیس جمهور در استان اردبیل است که تک به تک این وعده‌ها را بررسی و پیشرفت کار در این زمینه‌ها را به رئیس جمهور گزارش می‌دهم تا دستورات و تصمیمات اساسی در این موارد اتخاذ شود.

وی اظهار کرد: هم‌اکنون در مناطق محروم و صعب‌العبور اردبیل شاهد گازرسانی هستم و بسیار خوشحالم چراکه بهر‌ه‌مندی روستائیان از نعمت گاز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی تمامی روستاهای استان اردبیل از نعمت گاز بهر‌ه‌مند شوند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به این‌که اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت اساسی برخوردار است، گفت: در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم حداقل برخی از پروژه‌های نیمه‌تمام را تا زمان اتمام مهلت فعالیت دولت یازدهم به بهر‌ه‌برداری برسانیم.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : شهیندخت مولاوردی     |     گازرسانی     |     سفرهای استانی     |     اردبیل     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi