کد خبر : ۴۷۳۰۸۴ گروه : استان ها تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
سخنگوی شورای نگهبان در ساوه؛ دشمن از ثبات و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه خشمگین است

مقیم/ساوه/سخنگوی شورای نگهبان گفت: دشمنان نظام از ثبات و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه خشمگین هستند و به همین سبب از هیچ توطئه ای فروگذار نمی کنند، بنابراین باید هوشیار باشیم.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، عباسعلی کدخدایی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی روز جمعه شهر ساوه، اظهار داشت:  در دهه چهارم انقلاب اسلامی شاهد آن هستیم که نظام طی این سال ها دستاوردهای ارزشمند فراوانی داشته و به همین سبب دشمن توطئه و تحریم را برگزیده تا به نظام اسلامی آسیب برساند.

وی افزود: آحاد جامعه و به ویژه مسئولان و مدیران باید نسبت به توطئه های دشمن کاملا هوشیار باشند و همچنین با هوشمندی و آینده نگری برای امور برنامه ریزی کنند.

سخنگوی شورای نگهبان بیان کرد: امروز ما باید تمامی مخاطراتی که ممکن است به نظام اسلامی آسیب بزند را شناسایی کنیم و با این مخاطرات مقابله کنیم و همواره مراقب توطئه های دشمن باشیم.

وی گفت: در مواجهه با دشمنان نظام اسلامی و حفظ اقتدار نظام، وجود آگاهی و بصیرت و همچنین آینده نگری اهمیت زیادی دارد.

کدخدایی تصریح کرد: اقتدار و ثبات امروز جمهوری اسلامی ایران و تاثیرگذاری این کشور در منطقه، سبب خشم دشمن شده و حتی این دشمنان نیز به قدرت ایران در منطقه اعتراف کرده اند، بنابراین باید هوشمندانه عمل کنیم تا آسیب نبینیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به انقلاب اسلامی خاطرنشان ساخت: انقلاب اسلامی با رهنمودهای حکیمانه امام راحل، پشتیبانی مردم و ایثارگری شهدا به پیروزی رسید و دینی بودن، خدا محور و مردم محور بودن از شاخصه های این انقلاب است.

سخنگوی شورای نگهبان افزود: اجرای احکام اسلامی اولین خواسته مردم در انقلاب اسلامی بود و در واقع مردم خواستار برقراری احکام دینی در امور جامعه بودند و امروز نیز افتخار می کنیم که نظام سیاسی ما سکولار نیست.

وی بیان کرد: سیستم مدیریت کشور در برخی حوزه ها نیازمند به روز رسانی و ایجاد تحول است تا هر چه بیشتر زمینه خدمت به مردم، شایسته سالاری و تحقق عدالت که از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی بوده است، فراهم شود.
کدخدایی ادامه داد: مردم سالاری در تمامی امور جمهوری اسلامی ایران مشهود است و حضور آگاهانه مردم در صحنه های مهم و سرنوشت ساز کشور، سرمایه مهمی برای این نظام است همانطور که حضور گسترده مردم در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، دشمن را به زانو درآورد.

وی با اشاره به دیگر ویژگی های انقلاب و نظام اسلامی، عنوان کرد: عدم وابستگی به بیگانگان و اتکا به خود و توان خود از دیگر ویژگی های نظام اسلامی است و امروز استقلال و خوداتکایی این نظام به خوبی احساس می شود.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: دشمن تلاش دارد از طرق مختلف به نظام اسلامی ضربه بزند و در مسیر تحقق این هدف اقدامات مختلفی را دنبال کرده از جمله اینکه تلاش دارد ارتباط مردم و نظام را دچار شکاف کند اما باید بداند که مردم ایران شناخت کاملی نسبت به دشمن دارند و آگاهی و بصیرت مردم، مانع تحقق این توطئه ها می شود.

کدخدایی خاطرنشان ساخت: امروز نیز آنچه که انقلاب و نظام اسلامی را حفظ کرده و خواهد کرد، همین بصیرت، آگهی و هوشمندی است و پشتیبانی مردم از انقلاب و نظام اسلامی اقتدار کشور را افزایش خواهد داد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : عباسعلی کدخدایی     |     منطقه     |     جمهوری اسلامی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi