کد خبر : ۴۷۲۸۹۰ گروه : استان ها تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
معاون اجرایی رئیس جمهور جهت بازدید از مناطق سیل‌زده وارد سیستان و بلوچستان شد

مقیم/معاون اجرایی رئیس جمهور به اتفاق تعدادی از مسئولان دستگاه‌های متولی برای بررسی میزان خسارت‌های وارده سیلاب جنوب استان سیستان و بلوچستان پیش از ظهر امروز وارد کنارک شدند.

به گزارش مقیم به نقل از خبرگزاری تسنیم از کنارک، دستیار ویژه و معاون اجرایی رئیس جمهور به اتفاق تعدادی از مسئولان دستگاه‌های متولی برای بررسی میزان خسارت‌های وارده سیلاب جنوب استان سیستان و بلوچستان و دلجویی از سیل‌زدگان پیش از ظهر امروز وارد فرودگاه بین‌المللی کنارک شدند و مورد استقبال رسمی استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولان محلی و مردم قرار گرفتند.

محمد شریعتمداری در بدو ورود به کنارک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف ما از سفر به کنارک بررسی میزان خسارت‌های سیلاب اخیر در جنوب سیستان و بلوچستان و ارائه گزارش به هیئت دولت است.

وی با بیان اینکه نعمت‌های آسمانی را باید قدردان بود, افزود: با تلاش در کاهش میزان خسارت ناشی از بارش باران و مدیریت صحیح، می‌توان از این نعمت الهی برای توسعه فعالیت‌های کشاورزی استفاده کرد.

به این گزارش، شریعتمداری در این سفر از مناطق سیل‌زده شهرستان‌های نیکشهر و کنارک بازدید می‌کند.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : مناطق سیل‌زده     |     محمد شریعتمداری     |     معاون اجرایی رییس جمهور     |     بازدید     |     سیستان و بلوچستان     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
کليه مطالب اين سايت متعلق به پایگاه خبـری تحلیـلی
ایرانیان خارج از کشور می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi