کد خبر : ۴۷۲۷۸۳ گروه : استان ها تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
استاندار خراسان جنوبی: رئیس جمهور به خراسان جنوبی سفر می کند

مقیم/بیرجند/استاندار خراسان جنوبی از سفر رئیس جمهور به استان خبر داد.

به گزارش مقیم به نقل از مهر، صبح چهارشنبه استاندار خراسان جنوبی به همراه مدیرکل دفتر امور اجتماعی، مدیرکل دفتر امور روستایی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی و جمعی دیگر از مسئولان استانی برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه فرماندار سربیشه به این شهرستان سفر کرده و در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور یافت.

استاندار خراسان جنوبی در این جلسه با بیان اینکه رئیس جمهور و وزیر کشور به من اعتماد کرده اند و در این سمت قرار داده اند، بیان کرد: از این اعتماد باید به نفع مردم استفاده کنم و همین کار را خواهم کرد.

سید علی اکبر پرویزی با اشاره به اینکه طی سه جلسه دیدار با جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور شرایط استان و آخرین وضعیت استان را به ایشان توضیح دادم، عنوان داشت: در هفته گذشته نیز دیداری با رئیس جمهور محترم داشتیم و در این دیدار از آخرین وضعیت استان گزارشی خدمت ایشان ارائه شد.

وی از سفر رئیس جمهور به استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: امیداوریم این سفر طی هفته آینده صورت گیرد.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان استان با وزارتخانه های خود به صورت مستمر ارتباط داشته و پیگر جذب اعتبارات متفرقه باشند، عنوان داشت: در قانون ششم توسعه کشور ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار بودجه متفرقه کشور به تصویب رسیده است که هنر مدیر گرفتن این اعتبارات برای استان است.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : استاندار خراسان جنوبی     |     سید علی اکبر پرویزی     |     خراسان جنوبی     |     دکتر حسن روحانی     |     سفر     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
logo-samandehi